Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Iwla

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 2-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 140 zł

9,49 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Iwla

Cena wywoławcza:

16 140 zł

9,49 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

...odbędzie się 20 maja 2026 r. o godz. 12.00 i 12.45 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 200 zł

6,64 zł/m²

4 849 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Książki, Książki

Cena wywoławcza:

32 200 zł

6,64 zł/m²

4 849 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Bieczyno, dz.nr 310/2,pow.0,3030 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 450 zł

14,01 zł/m²

3 030 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

Cena wywoławcza:

42 450 zł

14,01 zł/m²

3 030 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dukla

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej. 
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 530 zł

4,51 zł/m²

3 889 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dukla

Cena wywoławcza:

17 530 zł

4,51 zł/m²

3 889 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nowa Wieś

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 7 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych. 
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 060 zł

4,98 zł/m²

18 893 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nowa Wieś

Cena wywoławcza:

94 060 zł

4,98 zł/m²

18 893 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Trzciano

Ogłoszenie niezabudowanych nieruchomości nierolnych przeznaczonych do sprzedaży działka nr 94/13 o pow.0,0594 ha wraz z udziałem 80/360 w dz. 94/18 o pow. 0,0386 ha, dz. 94/14 pow. 0,0743 ha i dz. 94/27 o pow. 0,0628 ha wraz z udziałem 80/360 w dz. 94/18 o pow. 0,0386 ha. Przetargi odbędą się 20 maja 2026 r. od godz. 9.30 do 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 100 zł

38,89 zł/m²

594 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Trzciano

Cena wywoławcza:

23 100 zł

38,89 zł/m²

594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Sanok, Markowce

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 23.03.206r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat sanocki, gm. Sanok, obręb MARKOWCE ( 0013)
Lp. Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 010 zł

42,55 zł/m²

9 261 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Sanok, Markowce

Cena wywoławcza:

394 010 zł

42,55 zł/m²

9 261 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat sanocki, gm. Sanok, obręb MARKOWCE ( 0013)
Lp. Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Gąbin,dz.nr 169/9,pow.0,8917 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 917 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 917 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Teodorówka

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb TEODORÓWKA ( 0017)

Oznaczeni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 160 zł

25,57 zł/m²

3 800 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Teodorówka

Cena wywoławcza:

97 160 zł

25,57 zł/m²

3 800 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb TEODORÓWKA ( 0017)

Oznaczeni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 10 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 240 zł

4,53 zł/m²

25 000 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

Cena wywoławcza:

113 240 zł

4,53 zł/m²

25 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Smardzko

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Świdwin powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Smardzko.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.03.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.19.2025.PB, opublikowanym w dniu 05.03.2026 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Smardzko

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Berkanowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Berkanowo

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Wietrzno

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb WIETRZNO ( 0020)
Lp. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 300 zł

7,44 zł/m²

8 373 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Wietrzno

Cena wywoławcza:

62 300 zł

7,44 zł/m²

8 373 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb WIETRZNO ( 0020)
Lp. Oznacz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nadole

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 23.03.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb NADOLE( 0011)

Oznaczenie
nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 160 zł

29,12 zł/m²

2 341 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Nadole

Cena wywoławcza:

68 160 zł

29,12 zł/m²

2 341 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb NADOLE( 0011)

Oznaczenie
nie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości