Przetargi KOWR:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki,gmina Trzebiatów,obr.Gąbin,dz.nr 169/6,pow.0,8305 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 550 zł

2,47 zł/m²

8 305 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

Cena wywoławcza:

20 550 zł

2,47 zł/m²

8 305 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Klępczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzących w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionych w wykazie
nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży z dnia 24.10.2025r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
1. Przedmiotem sprzedaży są niżej wymienione nieruchomości położone w województwie podkarpackim,
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb RÓWNE ( 0015)

Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 870 zł

25,15 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Równe

Cena wywoławcza:

62 870 zł

25,15 zł/m²

2 500 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGÓW:
powiat krośnieński, gm. Dukla, obręb RÓWNE ( 0015)

Oznaczenie
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Sławoborze, Słowieńsko

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej zabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Sławoborze powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Świdwin.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 27.02.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.18.2026.PB, opublikowanym w dniu 02.03.2026 r., w skład k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 030 zł

17,90 zł/m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Sławoborze, Słowieńsko

Cena wywoławcza:

78 030 zł

17,90 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Komańcza, Jawornik

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wyszczególnionej w wykazie
nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży z dnia 23.03.2026r.
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
1. Przedmiotem sprzedaży jest niżej wymieniona nieruchomość położona w województwie podkarpackim,
powiat sanocki, gm. Komańcza, obręb JAWORNIK ( 0007)

Oznaczenie
n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 730 zł

26,93 zł/m²

6 452 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sanocki, gm. Komańcza, Jawornik

Cena wywoławcza:

173 730 zł

26,93 zł/m²

6 452 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza I publiczny
NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I. PRZEDMIOT PRZETARGU:
powiat sanocki, gm. Komańcza, obręb JAWORNIK ( 0007)

Oznaczenie
n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gosław

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Gosław, dz.nr 19,pow.0,7467 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 350 zł

10,49 zł/m²

7 467 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gosław

Cena wywoławcza:

78 350 zł

10,49 zł/m²

7 467 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Ostrzyca

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej nan terenie terenie gminy g Nowogard powiat goleniowski, pochodzącej z byłego PFZ.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość gruntowa, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
03.03.2026 r. nr SZC.WKUZ.NO.4240.W.24.2026.EW, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 191/2 chai oaólne 0310o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 750 zł

6,05 zł/m²

3 100 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

goleniowski, gm. Nowogard, Ostrzyca

Cena wywoławcza:

18 750 zł

6,05 zł/m²

3 100 m²

ogłasza
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 4-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej.

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 900 zł

24,08 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Cena wywoławcza:

28 900 zł

24,08 zł/m²

1 200 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Rzeszowie

ogłasza VI publiczne
NIEOGRANICZONE PRZETARGI USTNE (LICYTACJA) NA SPRZEDAŻ
I...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki, gmina Trzebiatów,obr.Bieczyno, dz.nr 42/3,42/4,pow.0,3179 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 550 zł

9,30 zł/m²

3 179 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Bieczyno

Cena wywoławcza:

29 550 zł

9,30 zł/m²

3 179 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryficki,gmina Trzebiatów,obr.Gąbin,dz.nr 169/5,pow.0,8909 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 909 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryficki, gm. Trzebiatów, Gąbin

Cena wywoławcza:

23 550 zł

2,64 zł/m²

8 909 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Rzepczyno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 480 zł

12,66 zł/m²

14 252 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Rzepczyno

Cena wywoławcza:

180 480 zł

12,66 zł/m²

14 252 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Nielep

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 230 zł

3,18 zł/m²

15 157 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Nielep

Cena wywoławcza:

48 230 zł

3,18 zł/m²

15 157 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 7 odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 330 zł

3,20 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Jasionka

Cena wywoławcza:

23 330 zł

3,20 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Chojna, Łaziszcze

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.gryfiński, gmina Chojna,obr.Łaziszcze, dz.nr 9/14,pow.0,6477 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 530 zł

25,25 zł/m²

6 477 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gryfiński, gm. Chojna, Łaziszcze

Cena wywoławcza:

163 530 zł

25,25 zł/m²

6 477 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości