Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Nowe Miasto, Bolesława Limanowskiego

...odbędzie się w dniu 18.05.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,
pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (sala nr 173).

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 19.02.2026 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 73/WMiRSPN/2026 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 20.03.2026 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 600 zł

5 764 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Nowe Miasto, Bolesława Limanowskiego

Cena wywoławcza:

173 600 zł

5 764 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na obiekt / lokal

Szczawno-Zdrój

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz.2213 ze zm.), zarządzenia nr 198/2025 Burmistrza Szczawna – Zdroju z dnia 12 grudnia 2025 r.

OGŁASZA

rokowania na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

1 027 zł/m²

282 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na obiekt / lokal

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

290 000 zł

1 027 zł/m²

282 m²

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile
Przedmiotem pierwszych przetargów ustnych nieograniczonych są następujące nieruchomości:

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 803 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0464 ha

Opis nieruchomości, przeznaczenie i sposób ich zagospodarowania

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 000 zł

338 zł/m²

464 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

Cena wywoławcza:

157 000 zł

338 zł/m²

464 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 803 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0464 ha

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 804 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0464 ha

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 000 zł

338 zł/m²

464 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

Cena wywoławcza:

157 000 zł

338 zł/m²

464 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 804 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0464 ha

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 805 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0534 ha

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 000 zł

339 zł/m²

534 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Piła, Szkolna

Cena wywoławcza:

181 000 zł

339 zł/m²

534 m²

PREZYDENT MIASTA PIŁY
gruntowych położonych przy ul. Szkolnej w Pile

Położenie nieruchomości, oznaczenie
wg księgi wieczystej
i katastru, powierzchnia nieruchomości

Piła, ul. Szkolna
działka nr 805 (obręb 7)
powierzchnia działki 0,0534 ha

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Piła
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

...odbędzie się w dniu 18.05.2026 roku o godz. 1030 w sali nr 3, na parterze w siedzibie Urzędu Miasta Żory, Al. Wojska Polskiego 25.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 13.05.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

249 zł/m²

650 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Cena wywoławcza:

162 000 zł

249 zł/m²

650 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danej nieruchomości w pieniądzu na konto Urzędu Miasta w ING Banku Śląskim Oddział Żory Nr 79 1050 0099 7996 7777 7777 7777 w terminie do 13.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

231 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Cena wywoławcza:

185 000 zł

231 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Cena wywoławcza:

225 000 zł

230 zł/m²

980 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Cena wywoławcza:

225 000 zł

230 zł/m²

980 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Cena wywoławcza:

152 000 zł

250 zł/m²

607 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Żory, Rudzka

Cena wywoławcza:

152 000 zł

250 zł/m²

607 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żory
Przetarg na działkę

Słupsk

...odbędzie się w dniu 18.05.2026r. o godz. 09ºº w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro).

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 12.05.2026r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 000 zł

295 zł/m²

308 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk

Cena wywoławcza:

91 000 zł

295 zł/m²

308 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Piotra Wysockiego

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 12.05.2026r. na konto: Miasto Słupsk mBank SA nr 08 1140 1153 0000 2175 4200 1011....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

296 zł/m²

388 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Piotra Wysockiego

Cena wywoławcza:

115 000 zł

296 zł/m²

388 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Rybacka

...odbędzie się w dniu 18.05.2026r. o godz. 10ºº w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II piętro)

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

39,35 zł/m²

7 116 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na działkę

Słupsk, Rybacka

Cena wywoławcza:

280 000 zł

39,35 zł/m²

7 116 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Słupsk
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Komunardów

...odbędzie się w dniu 18-05-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 10:00

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Obowiązuje postąpienie w wysokości 1% ceny wywoławczej, z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek złotych.
Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 12.05.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za datę wniesienia wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

2 877 zł/m²

77 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Komunardów

Cena wywoławcza:

220 000 zł

2 877 zł/m²

77 m² 2 pokoje

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kotlarska

...odbędzie się w dniu 18-05-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 11:00
Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 276 zł/m²

53 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Kotlarska

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 276 zł/m²

53 m² 1 pokój

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Środkowa

...odbędzie się w dniu 18-05-2026 r. w Sali 104, I piętro, Urząd Miejski w Świdnicy przy ulicy Armii Krajowej 49 o godzinie 12:00

Uczestnicy licytacji proszeni są o punktualne przybycie.

Wadium w ww. wysokości winno być wniesione w pieniądzu do dnia 12.05.2026 r. na rachunek Urzędu Miejskiego w Banku PEKAO S.A I O/Świdnica 96 1240 1978 1111 0010 0166 5724. Za datę wniesienia wa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 514 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świdnicy
Przetarg na mieszkanie

Świdnica, Środkowa

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 514 zł/m²

31 m² 1 pokój