Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Przemków, Szkolna

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemkowie
przy ul. Plac Wolności 25 – sala sesyjna (pokój nr 27).
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej tj. 2.250,00 zł
najpóźniej do dnia 14 maja 2025 r. wyłącznie w formie pieniądza na konto Urzędu Miejskiego w Przemkowie
nr 67 1610 0048 2000 0500 0101 0015 w SGB-Bank S.A. Przemków....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 243 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na mieszkanie

Przemków, Szkolna

Cena wywoławcza:

45 000 zł

1 243 zł/m²

36 m² 2 pokoje

przy ul. Plac Wolności 25 – sala sesyjna (pokój nr 27).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

...odbędzie się 15 maja 2026 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27XXXXX111XXXXX187 - do dnia 11 maja 2026 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

2. przedłożenie komisji przetargowej przed otwarciem przetargu:

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Jacka Malczewskiego

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:
I. sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Miasta Łodzi położonych:

 w Łodzi przy ulicach: Mazurskiej 21, Mazurskiej bez numeru i Jacka
Malczewskiego 18 oznaczonych jako działki nr: 140/46, 140/47, 140/12, 140/41, 140/42,
140/39, 140/48, 140/37 i 140/38 w obrębie G-16, o łącznej powierzchni 3026 m2,
dla których prowadzone są księgi wieczyste nr: LD1M/00042966/9,
LD1M/00000618/9, LD1M/00038757/0, LD1M/000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

2 757 zł/m²

1 088 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Jacka Malczewskiego

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

2 757 zł/m²

1 088 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

LD1M/00000618/9, LD1M/00038757/0, LD1M/000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Krakusa

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

 w Łodzi przy ul. Krakusa 32, oznaczonej jako działka nr 135/1 w obrębie G-12
o powierzchni 676 m2
, dla której prowadzona jest księga wieczysta
nr LD1M/00012513/0.
Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadza się na podstawie Zarządzenia
Nr 1110/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 21 maja 2025 r. w sprawie ogłoszenia
i przeprow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

544 000 zł

805 zł/m²

676 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Krakusa

Cena wywoławcza:

544 000 zł

805 zł/m²

676 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

o powierzchni 676 m2
, dla której prowadzona jest księga wieczysta
nr LD1M/00012513/0.
i przeprow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

w Łodzi przy ul. Zaolziańskiej 35, 37 i Zaolziańskiej bez numeru, oznaczonych jako
działki o numerach: 5/3, 6/12, 6/14 i 6/18 w obrębie G-11, o łącznej powierzchni 464 m2
,
dla których prowadzone są księgi wieczyste nr LD1M/00008621/9 i LD1M/00004282/2.
Nr 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

2 390 zł/m²

251 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź

Cena wywoławcza:

600 000 zł

2 390 zł/m²

251 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

,
Nr 4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki, Cekanów, Jagiełły

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

w miejscowości Cekanów w gminie Tomaszów Mazowiecki przy ul. Jagiełły 48,
oznaczonej jako działka nr 82 w obrębie Cekanów 0001 o powierzchni 2 964 m2,
dla której prowadzona jest księga wieczysta nr PT1T/00040799/8.
Nr 1895/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 717 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki, Cekanów, Jagiełły

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 717 zł/m²

53 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

Nr 1895/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Bankowa

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
Trzeci przetarg ustny nieograniczony:
1) ul. Bankowa 24
Lokal mieszkalny nr 5 o ogólnej powierzchni wynoszącej 36,40 m2
składający się z 2 pokoi, przedpokoju
z ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

4 346 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Bankowa

Cena wywoławcza:

130 000 zł

4 346 zł/m²

30 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.
Trzeci przetarg ustny nieograniczony:
1) ul. Bankowa 24
składający się z 2 pokoi, przedpokoju
z ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Jasna

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

Piąte przetargi ustne nieograniczone:
2) ul. Jasna 4
Lokal mieszkalny nr 3 o ogólnej powierzchni wynoszącej 48,00 m2
składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

4 148 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Jasna

Cena wywoławcza:

190 000 zł

4 148 zł/m²

46 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

Piąte przetargi ustne nieograniczone:
2) ul. Jasna 4
składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Wolności

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

Piąte przetargi ustne nieograniczone:
3) ul. Wolności 253
Lokal mieszkalny nr 4 o ogólnej powierzchni wynoszącej 66,72 m2
składający się z 2 pokoi, kuchni, łazi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

1 499 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, Cieplice Śląskie-Zdrój, Wolności

Cena wywoławcza:

100 000 zł

1 499 zł/m²

67 m² 2 pokoje

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

Piąte przetargi ustne nieograniczone:
3) ul. Wolności 253
składający się z 2 pokoi, kuchni, łazi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, al. Wojska Polskiego

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

Piąte przetargi ustne nieograniczone:
4) a l. Wojska Polskiego 44
Lokal mieszkalny nr 24 o ogólnej powierzchni wynoszącej 46,90 m2
składający się z 1 pokoju, ku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 299 zł/m²

39 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Jelenia Góra, al. Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 299 zł/m²

39 m² 1 pokój

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
PRZETARGI USTNE NIEOGRANICZONE
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
które odbędą się w dniu 15 maja 2026 roku o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra
przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

Piąte przetargi ustne nieograniczone:
4) a l. Wojska Polskiego 44
składający się z 1 pokoju, ku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jelenia Góra
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Henryka Sienkiewicza

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 07.05.2026 r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku Urzędu Mia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 000 zł

3 871 zł/m²

94 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Henryka Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

365 000 zł

3 871 zł/m²

94 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Piotrowskiego

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10.45

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 07.05.2026 r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, przy czym za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 983 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Piotrowskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 983 zł/m²

33 m² 1 pokój