Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Południe, Tomaszowska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8, w sali nr 215, o godz. 10:00, dnia 5 maja 2026 r.
*** Wadium na w/w lokal uczestnik przetargu winien wpłacić najpóźniej do dnia 28 kwietnia 2026 r. na konto Gminy Wrocław- Bank PKO BP S.A. nr 36 1020 5226 0000 6302 0417 7655. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy.
*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
*** Pełną informację dotyczącą przetargu zawiera ogłoszenie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

555 000 zł

10 119 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na mieszkanie

Wrocław, Południe, Tomaszowska

Cena wywoławcza:

555 000 zł

10 119 zł/m²

55 m² 3 pokoje

*** Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Świeradów-Zdrój

...odbędzie się dnia 05 maja 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta Świeradów-Zdrój, ul. 11 Listopada 35, 59-850 Świeradów-Zdrój, sala nr 33 (III piętro). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 39.000,00 zł w terminie do dnia 30 kwietnia 2026 r.
link do ogłoszenia: Adres www ukryty

2) Pierwszy przetarg na zbycie prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej: działka nr 40/4, am. 10, obręb 0004 – Świeradów-Zdrój, o powierzchni 0,1809 ha, położona w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

388 000 zł

269 zł/m²

1 444 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
Przetarg na działkę

Świeradów-Zdrój

Cena wywoławcza:

388 000 zł

269 zł/m²

1 444 m²

link do ogłoszenia: Adres www ukryty

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
Przetarg na działkę

Kłodzko

...odbędzie się w dniu 05.05.2026 r. o godz.10:00 w budynku Urzędu Miasta w Kłodzku, Pl. Bolesława Chrobrego 1, sala 201.

5. Warunkiem udziału w przetargu jest:
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 200 000 zł

543 zł/m²

18 794 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Kłodzko

Cena wywoławcza:

10 200 000 zł

543 zł/m²

18 794 m²

5. Warunkiem udziału w przetargu jest:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Kłodzko

...odbędzie się w dniu 05.05.2026 r. o godz. 12.00 w budynku Urzędu Miasta w Kłodzku, Pl. Bolesława Chrobrego 1, sala 201.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

528 zł/m²

18 763 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na działkę

Kłodzko

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

528 zł/m²

18 763 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kłodzko
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Brzezińska

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. o godz. 11.00

w sali nr 204 Urzędu Miasta Mysłowice przy ul. Powstańców 1.

Przed przystąpieniem do przetargu należy najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2026 r. wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 35.000,-zł (słownie: trzydzieści pięć tysięcy złotych). Pełna treść ogłoszenia o przetargu zawierająca szczegółowe warunki przetargu dostępna jest na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.myslowice.pl/nieruchomości/ogłoszenia o przetarg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

3 770 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na mieszkanie

Mysłowice, Brzezińska

Cena wywoławcza:

175 000 zł

3 770 zł/m²

46 m² 2 pokoje

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. o godz. 11.00

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice, Akacjowa

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. o godz. 10.00 w sali nr 204

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Przed przystąpieniem do przetargu należy najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2026 r. wnieść wadium w pieniądzu w wysokości 25.000,-zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy złotych), z podaniem numeru działki. Pełna treść ogłoszenia o przetargu, zawierająca szczegółowe warunki przetargu dostępna jest na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.myslowice.pl/nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

214 zł/m²

584 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Mysłowice, Akacjowa

Cena wywoławcza:

125 000 zł

214 zł/m²

584 m²

Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ul. Powstańców 1.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA MYSŁOWICE
Przetarg na działkę

Opole, Leona Wyczółkowskieg

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Opola – nr 312, Rynek 1A, Opole.

Pełną treść ogłoszenia o przetargu zamieszczono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Opola (Plac Wolności 7-8, korytarz, obok pok. 103), oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Opola, Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.um.opole.pl.

INFORMACJE DODATKOWE: Urząd Miasta Opola (Plac Wolności 7-8), Wydział Gospodarki Nieruchomościami, pok. 103, tel. 77/4511832 w dniach pracy Urzędu w godz....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

380 zł/m²

921 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na działkę

Opole, Leona Wyczółkowskieg

Cena wywoławcza:

350 000 zł

380 zł/m²

921 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Opole
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

...odbędzie się w dniu 05.05.2026 r. na Sali Sesyjnej w siedzibie Starostwa Powiatowego

w Wadowicach, przy ul. Mickiewicza 24B, o godzinie 9:00.

Cena sprzedaży nieruchomości oznaczonej działkami numer: 850, 849/2, 851/1, 851/2, 849/3, 849/4, 849/5, 853/3 o łącznej powierzchni 0,9180 ha:

- za cenę wywoławczą 200 000,00 zł brutto

- wadium 20 000,00 zł brutto.

Przystępujący do IV przetargu zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości podanej powyżej

na konto Starostwa Powiatowe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

21,79 zł/m²

9 180 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wadowicach
Przetarg na działkę

wadowicki, gm. Tomice, Radocza

Cena wywoławcza:

200 000 zł

21,79 zł/m²

9 180 m²

w Wadowicach, przy ul. Mickiewicza 24B, o godzinie 9:00.

- za cenę wywoławczą 200 000,00 zł brutto

- wadium 20 000,00 zł brutto.

na konto Starostwa Powiatowe...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wadowicach
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. w Urzędzie Miejskim w Sławie,
przy ul. Henryka Pobożnego 10
• dla działki nr ewid. _118/4_ – obręb Stare Strącze o godz. 11.00
• dla działki nr ewid. _118/5_ – obręb Stare Strącze o godz. 11.30

Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 28.04.2026 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli), które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa o/Sława nr: 65XXXXX009XXXXX003 w takim terminie, aby najpó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 200 zł

124 zł/m²

1 392 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Stare Strącze

Cena wywoławcza:

172 200 zł

124 zł/m²

1 392 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sława
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Krzeszowice, Nawojowa Góra

...odbędzie się w dniu 05.05.2026 r. (wtorek) w budynku Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, pl. Franciszka Kulczyckiego 1, Segment A (pok. A6 – I piętro) – godz. 10:00.

Szczegółowe informacje odnośnie zbywanych nieruchomości można uzyskać w Wydziale Gospodarowania Mieniem i Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, pl. F. Kulczyckiego 1, Segment A (pok. A7, A8 - I piętro), tel. 12 252 08 11 lub 12 252 08 16 w godzinach pracy Urzędu.

Ogłoszenia o przetargach są publikowan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 014,90 zł

90,85 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Krzeszowicach
Przetarg na działkę

krakowski, gm. Krzeszowice, Nawojowa Góra

Cena wywoławcza:

109 014,90 zł

90,85 zł/m²

1 200 m²

Ogłoszenia o przetargach są publikowan...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Krzeszowicach
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Marcinkowo

...odbędzie się dnia 05 maja 2026 r. (wtorek) o godz. 930 w siedzibie
Urzędu Miejskiego w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a, sala nr 201, II piętro.
Wadium (skutki uchylenia się od zawarcia umowy): warunkiem przystąpienia do trzeciego przetargu jest wniesienie
wadium w pieniądzu, które należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Wągrowcu prowadzony
przez Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu numer: 69 8959 0001 0000 5106 2000 0060, w terminie najpóźniej
do dnia 27 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 050 zł

157 zł/m²

1 076 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wągrowiec
Przetarg na działkę

Wągrowiec, Marcinkowo

Cena wywoławcza:

169 050 zł

157 zł/m²

1 076 m²

do dnia 27 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wągrowiec
Przetarg na dom

Wągrowiec, Wierzbowa

...odbędzie się dnia 05 maja 2026 r. (wtorek) o godz. 900 w siedzibie
Wadium (skutki uchylenia się od zawarcia umowy): warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium
w pieniądzu, które należy wpłacić na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Wągrowcu prowadzony przez Pałucki Bank
Spółdzielczy w Wągrowcu numer: 69 8959 0001 0000 5106 2000 0060, w terminie najpóźniej do dnia 27 kwietnia 2026 r.
Za datę wnies...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

152 400 zł

3 908 zł/m²

39 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wągrowiec
Przetarg na dom

Wągrowiec, Wierzbowa

Cena wywoławcza:

152 400 zł

3 908 zł/m²

39 m²

Za datę wnies...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wągrowiec
Przetarg na działkę

Nysa

...odbędzie się w dniu 5 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 9:00
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej (na wskazaną nieruchomość z podaniem nr działki) należy
wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431,
nie później niż do dnia 29 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

191 zł/m²

523 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa

Cena wywoławcza:

100 000 zł

191 zł/m²

523 m²

nie później niż do dnia 29 kwietnia 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na mieszkanie

Nysa, Mariacka

w Nysie ul. Kolejowa 15, sala nr 200 (II piętro) o godz. 9:30
Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić na konto Gminy Nysa: ING Bank Śląski
S.A. Nr 34 1050 1504 1000 0022 8890 9431, nie później niż do dnia 29.04.2026 r.
Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek
bankowy Gminy Nysa. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

342 000 zł

3 337 zł/m²

103 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na mieszkanie

Nysa, Mariacka

Cena wywoławcza:

342 000 zł

3 337 zł/m²

103 m² 3 pokoje

bankowy Gminy Nysa. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

BURMISTRZ NYSY
ogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Wróblewskiego, w rejonie ul. Kordeckiego.
Opis nieruchomości. położenie:

Położenie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
położona w Nysie,
obręb Wróblewskiego,
w rejonie ul. Kordeckiego.

Numer działki

99

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

805

Cena wywoławcza nieruchomości
165.000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

205 zł/m²

805 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

165 000 zł

205 zł/m²

805 m²

Numer działki

99

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

805

Cena wywoławcza nieruchomości
165.000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości