Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

BURMISTRZ NYSY
ogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Wróblewskiego, w rejonie ul. Kordeckiego.
Opis nieruchomości. położenie:

Położenie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
położona w Nysie,
obręb Wróblewskiego,
w rejonie ul. Kordeckiego.

Numer działki

100

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

838

Cena wywoławcza nieruchomości
170.00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

203 zł/m²

838 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

170 000 zł

203 zł/m²

838 m²

Numer działki

100

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

838

Cena wywoławcza nieruchomości
170.00...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

BURMISTRZ NYSY
ogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych
niezabudowanych, położonych w Nysie, obręb Wróblewskiego, w rejonie ul. Kordeckiego.
Opis nieruchomości. położenie:

Położenie
Nieruchomość gruntowa niezabudowana,
położona w Nysie,
obręb Wróblewskiego,
w rejonie ul. Kordeckiego.

Numer działki

101

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

856

Cena wywoławcza nieruchomości
173 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 000 zł

202 zł/m²

856 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na działkę

Nysa, Kordeckiego

Cena wywoławcza:

173 000 zł

202 zł/m²

856 m²

Numer działki

101

Symbol klasoużytku.
Poz. rej.

Bp
G206

Powierzchnia
w m2

856

Cena wywoławcza nieruchomości
173 0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nysa
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 14.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 30.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 40.000,00 zł do 30.04.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.00 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 46.000,00 zł do 30.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na dom

Świeradów-Zdrój, Sanatoryjna

...odbędzie się dnia 05 maja 2026 r. o godz.12:00
w siedzibie Urzędu Miasta Świeradów-Zdrój,
ul. 11 Listopada 35, 59-850 Świeradów-Zdrój, sala nr 33 (III piętro)
Cena wywoławcza – 388.000,00 zł netto
+ 23% VAT = 477.240,00 zł brutto
Okazanie granic nieruchomości może nastąpić na koszt i staraniem Nabywcy.
I. Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz przybudówką. Grunt, na którym znajduje się budynek ma kształt zbliżony do trapezu. Nieruchomość położo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

477 240 zł

1 233 zł/m²

387 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
Przetarg na dom

Świeradów-Zdrój, Sanatoryjna

Cena wywoławcza:

477 240 zł

1 233 zł/m²

387 m²

...odbędzie się dnia 05 maja 2026 r. o godz.12:00
w siedzibie Urzędu Miasta Świeradów-Zdrój,
Cena wywoławcza – 388.000,00 zł netto
+ 23% VAT = 477.240,00 zł brutto
I. Opis nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świeradów-Zdrój
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
odpowiednio dla nieruchomości oznaczonych w ogłoszeniu cyframi
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
12:00, 5.- 13:00, 6. -14:00 w siedzibie Urzędu Miasta Wąbrzeźno przy ulicy
Wolności nr 18 (sala nr 19). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest
wpłacenie wadium w pieniądzu (PLN) na konto Gminy Miasto Wąbrzeźno nr 07 9484
1033 2319 1806 1080 0006 w terminie do 28 kwietnia 2026 roku włącznie, przy
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 667 zł

133 zł/m²

1 604 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

Cena wywoławcza:

212 667 zł

133 zł/m²

1 604 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 030 zł

133 zł/m²

1 486 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Gruszkowa

Cena wywoławcza:

198 030 zł

133 zł/m²

1 486 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

Cena wywoławcza:

130 011 zł

127 zł/m²

1 021 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 355,40 zł

127 zł/m²

1 024 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Truskawkowa

Cena wywoławcza:

130 355,40 zł

127 zł/m²

1 024 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Okrężna

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 765,50 zł

62,85 zł/m²

3 226 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Wąbrzeźno, Okrężna

Cena wywoławcza:

202 765,50 zł

62,85 zł/m²

3 226 m²

...odbędzie się dnia 5 maja 2026 roku
1-6 o godzinie : 1.- 9:00, 2. -10:00, 3. -11:00, 4.-
czym liczy się termin faktycznego wpły...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wąbrzeźno
Przetarg na działkę

Choszczno

...odbędzie się w ww. terminie, w sali narad Urzędu Miejskiego w Choszcznie, ul. Wolności 24. Ogłoszenie
o przetargu wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Choszcznie oraz zamieszczono na stronie internetowej www.bip.choszczno.pl. Dodatkowych informacji udziela Wydział Nieruchomości i Administracji Lokalami Urzędu Miejskiego
w Choszcznie: ul. Wolności 24, tel. 95 765 9341.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

333 zł/m²

60 m²

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Choszcznie
Przetarg na działkę

Choszczno

Cena wywoławcza:

20 000 zł

333 zł/m²

60 m²

w Choszcznie: ul. Wolności 24, tel. 95 765 9341.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Choszcznie
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Skolwin, Nowy Świat

...odbędzie się w dniu 04.05.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,
pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (sala nr 173).

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN),na rachunek Gminy Miasto Szczecin
Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504

Termin wniesienia wadium upływa dnia 23.04.2026 r.

Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Miasto Szczecin.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 500 zł

5 075 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Skolwin, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

173 500 zł

5 075 zł/m²

34 m² 1 pokój

Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504