Przetargi Urzędów Miast:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Piotrkówko

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 r., o godzinie 9:00, w sali nr 3 Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły przy ulicy Dworcowej 26

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium na wybraną nieruchomość gruntową w wysokości podanej powyżej na konto Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły nr 65 9072 0002 2004 0402 9089 0003 w Banku Spółdzielczym Duszniki, tytuł przelewu ,,Przetarg - Piotrkówko działka nr ......` w terminie do 13 kwietnia 2026 r.

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłoży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 880 zł

98,40 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

szamotulski, gm. Szamotuły, Piotrkówko

Cena wywoławcza:

68 880 zł

98,40 zł/m²

700 m²

Osoby uczestniczące w przetargu muszą przedłoży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Szamotuły
Przetarg na działkę

Chojna

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Chojnie, ul. Jagiellońska 4, pokój nr 8.

Wadium należy wpłacać na konto BS Chojna 03 9370 0007 0000 0664 2000 0002 najpóźniej do dnia 14.04.2026r. Za datę wniesienia wadium uważa się dzień wpływu na nasze konto.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

181 zł/m²

1 658 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Chojna

Cena wywoławcza:

300 000 zł

181 zł/m²

1 658 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Chojnie
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Brodnicka

...odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10 w pok. nr 111
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kwidzynie przy ul. Warszawskiej 19.
2. Minimalna wysokość postąpienia wynosi 1%. Do ceny sprzedaży (netto) ustalonej
w wyniku przetargu zostanie doliczony podatek VAT zgodnie z obowiązującymi
przepisami ustawy o podatku od towarów i usług.
3. Cena sprzedaży nieruchomości gruntowej brutto płatna jest w całości przed
podpisaniem umowy w formie aktu notarialnego. Za dzień dokonania wpłaty uwa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

224 zł/m²

670 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Brodnicka

Cena wywoławcza:

150 000 zł

224 zł/m²

670 m²

przepisami ustawy o podatku od towarów i usług.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Kolista

Burmistrz Miasta Kwidzyna
ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych
niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Kwidzyna, położonych przy
ul. Kolistej w obrębie 0015, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

Nr działki
103/2

Pow.
w m2
1199

Nr księgi wieczystej
GD11/00033114/7

Cena
wywoławcza
netto

187 000 zł

Wysokość
wadium
36 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 000 zł

156 zł/m²

1 199 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Kolista

Cena wywoławcza:

187 000 zł

156 zł/m²

1 199 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki
103/2

Pow.
w m2
1199

Nr księgi wieczystej
GD11/00033114/7

Cena
wywoławcza
netto

187 000 zł

Wysokość
wadium
36 000 zł

I. Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Zimna

Burmistrz Miasta Kwidzyna

ul. Zimnej w obrębie 0001, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

Nr działki
70/3

Pow.
w m2
998

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
205 000zł

Wadium
38 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10 w pok. nr 111
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

205 zł/m²

998 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Zimna

Cena wywoławcza:

205 000 zł

205 zł/m²

998 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki
70/3

Pow.
w m2
998

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
205 000zł

Wadium
38 000 zł

I. Warunki przetargu:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Nr działki
70/4

Pow.
w m2
1101

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
195 000zł

Wadium
37 000 zł

I. Warunki przetargu:

w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

177 zł/m²

1 101 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Zimna

Cena wywoławcza:

195 000 zł

177 zł/m²

1 101 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna
Nr działki
70/4

Pow.
w m2
1101

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
195 000zł

Wadium
37 000 zł

I. Warunki przetargu:

w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Jesienna

Burmistrz Miasta Kwidzyna

ul. Jesiennej w obrębie 0001, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

Nr działki
70/5

Pow.
w m2
1007

Nr księgi
wieczystej
GD11/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
205 000zł

Wadium
39 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10 w pok. nr ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

205 000 zł

204 zł/m²

1 007 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Jesienna

Cena wywoławcza:

205 000 zł

204 zł/m²

1 007 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki
70/5

Pow.
w m2
1007

Nr księgi
wieczystej
GD11/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
205 000zł

Wadium
39 000 zł

I. Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Nr działki
70/7

Pow.
w m2
759

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
123 000zł

Wadium
24 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10 w pok. nr 1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 000 zł

162 zł/m²

759 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Jesienna

Cena wywoławcza:

123 000 zł

162 zł/m²

759 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki
70/7

Pow.
w m2
759

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
123 000zł

Wadium
24 000 zł

I. Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Nr działki
70/8

Pow.
w m2
853

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
143 000zł

Wadium
27 000 zł

I. Warunki przetargu:

1. Przetargi odbędą się w dniu 17 kwietnia 2026 r. od godz. 10 w pok. nr 111...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 000 zł

168 zł/m²

853 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

Kwidzyn, Jesienna

Cena wywoławcza:

143 000 zł

168 zł/m²

853 m²

Burmistrz Miasta Kwidzyna

Nr działki
70/8

Pow.
w m2
853

Nr księgi
wieczystej
GD1I/00043002/2

Cena
wywoławcza
Netto
143 000zł

Wadium
27 000 zł

I. Warunki przetargu:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kwidzyn
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Łapy, Gąsówka-Osse

...odbędzie się 17 kwietnia 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie

Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach,
przy ul. gen. W. Sikorskiego 22A.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Łapach nr 35 1020 1332 0000 1102 0957 1573 do 13 kwietnia 2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków finansowych na konto Urzędu Miejskiego.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

166 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łapy
Przetarg na działkę

białostocki, gm. Łapy, Gąsówka-Osse

Cena wywoławcza:

180 000 zł

166 zł/m²

1 087 m²

Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach,
przy ul. gen. W. Sikorskiego 22A.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łapy
Przetarg na działkę

Przemków

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ działek niezabudowanych, położonych w obrębie Przemków, przeznaczonych w MPZP
pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, KW LE1G/00025830/9
1) Działka nr 1123 o powierzchni 562 m2
- cena wywoławcza: 27.000,00 zł
- wadium: 1.350,00 zł

Działki będące przedmiotem sprzedaży stanowią mienie komunalne będące własnością sprzedawcy i
nie są obciążone prawem osób trzecich oraz nie są przedmiotem zobowiązań wobec os...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

48,04 zł/m²

562 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Przemków

Cena wywoławcza:

27 000 zł

48,04 zł/m²

562 m²

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
1) Działka nr 1123 o powierzchni 562 m2
- cena wywoławcza: 27.000,00 zł
- wadium: 1.350,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

2) Działka nr 1126 o powierzchni 541 m2
- cena wywoławcza: 26.000,00 zł
- wadium: 1.300,00 zł

nie są obciążone prawem osób trzecich oraz nie są przedmiotem zobowiązań wobec ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

48,06 zł/m²

541 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Przemków

Cena wywoławcza:

26 000 zł

48,06 zł/m²

541 m²

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

2) Działka nr 1126 o powierzchni 541 m2
- cena wywoławcza: 26.000,00 zł
- wadium: 1.300,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

3) Działka nr 1127 o powierzchni 537 m2
- cena wywoławcza: 26.000,00 zł
- wadium: 1.300,00 zł

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

48,42 zł/m²

537 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Przemków

Cena wywoławcza:

26 000 zł

48,42 zł/m²

537 m²

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

3) Działka nr 1127 o powierzchni 537 m2
- cena wywoławcza: 26.000,00 zł
- wadium: 1.300,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

4) Działka nr 1128 o powierzchni 569 m2
- cena wywoławcza: 27.000,00 zł
- wadium: 1.350,00 zł

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

47,45 zł/m²

569 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Przemków

Cena wywoławcza:

27 000 zł

47,45 zł/m²

569 m²

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

4) Działka nr 1128 o powierzchni 569 m2
- cena wywoławcza: 27.000,00 zł
- wadium: 1.350,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

5) Działka nr 1129 o powierzchni 563 m2
- cena wywoławcza: 27.000,00 zł
- wadium: 1.350,00 zł

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

47,96 zł/m²

563 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
Przetarg na działkę

Przemków

Cena wywoławcza:

27 000 zł

47,96 zł/m²

563 m²

BURMISTRZ PRZEMKOWA
ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

5) Działka nr 1129 o powierzchni 563 m2
- cena wywoławcza: 27.000,00 zł
- wadium: 1.350,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemków
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości