Przetargi spółdzielni mieszkaniowych:

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, ks. bpa Józefa Gawliny

...odbędzie się dnia 15-04-2025 o godz. 1600 w siedzibie Spółdzielni.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest okazanie dowodu tożsamości oraz wpłacenie wadium na rachunek

bankowy Spółdzielni nr 12 1020 2368 0000 2402 0022 8486 z dopiskiem „przetarg na lokal użytkowy

nr 2”, do dnia 11-04-2025 roku. Wadium uznaje się za wpłacone z chwilą uznania środków na rachunku

bankowym Spółdzielni.

Szczegółowe informacje o przedmiocie i warunkach przetargu można uzyskać w siedzibie

Sp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 813 zł

3 099 zł/m²

34 m²

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „BATORY” w Chorzowie
Przetarg na obiekt / lokal

Chorzów, ks. bpa Józefa Gawliny

Cena wywoławcza:

103 813 zł

3 099 zł/m²

34 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „BATORY” w Chorzowie
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Giszowiec, Wojciecha

KATOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
OGŁASZA
NIEOGRANICZONY PRZETARG OFERTOWY
na ustanowienie odrębnej własności lokalu

Adres lokalu wraz z opisem
Katowice, ul. Wojciecha 19B/19
Osiedle Giszowiec
Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w budynku
XI kondygnacyjnym z windą. Lokal składa się z: 2
pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu.
Układ funkcjonalny lokalu jest korzystny- wejście
do każdego pomieszczenia bezpośrednio z
przedpokoju. Lokal jest wyposażony w
podstawowe ins...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 571 zł

5 857 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Klonowa 35 c
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Giszowiec, Wojciecha

Cena wywoławcza:

250 571 zł

5 857 zł/m²

43 m² 2 pokoje

KATOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
OGŁASZA
NIEOGRANICZONY PRZETARG OFERTOWY
na ustanowienie odrębnej własności lokalu

Adres lokalu wraz z opisem
Katowice, ul. Wojciecha 19B/19
Osiedle Giszowiec
Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w budynku
XI kondygnacyjnym z windą. Lokal składa się z: 2
pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu.
Układ funkcjonalny lokalu jest korzystny- wejście
do każdego pomieszczenia bezpośrednio z
przedpokoju. Lokal jest wyposażony w
podstawowe ins...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-15

Organizator przetargu:
Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Klonowa 35 c
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursynów, W. Surowieckiego

Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego „Ursynów”z siedzibą w Warszawie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 98 ogłasza przetarg ustny nieograniczony na:

ustanowienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 92 w budynku przy ul. W. Surowieckiego 12 B w Warszawie, położonego na trzecim piętrze, o powierzchni użytkowej 54,70 m2 oraz 4,52 m2 powierzchni pomieszczenia przynależnego (piwnica). Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc.

Wartość rynkowa lokalu ust...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

623 790 zł

11 404 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Ursynów, W. Surowieckiego

Cena wywoławcza:

623 790 zł

11 404 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Wartość rynkowa lokalu ust...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Ursynów w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Sieradz, ADAMA MICKIEWICZA

Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 28,6 m kw. położony na III piętrze w budynku wielorodzinnym w Sieradzu przy ul. Adama Mickiewicza 23.

Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc.

Szczegółowe informacje dotyczące lokali mieszkalnych przeznaczonych do sprzedaży w ramach przetargu pisemnego znajdują się na stronie internetowej: www.ssmsieradz.pl zakładka komunikaty/przetargi.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 500 zł

4 633 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Sieradz, ADAMA MICKIEWICZA

Cena wywoławcza:

132 500 zł

4 633 zł/m²

29 m² 1 pokój

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Augustów, Norwida

...odbędzie się w dniu 10.04.2025 roku o godz. 11.00 w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie przy ul. Hożej 4.

Mieszkanie wystawione jest do przetargu w aktualnym stanie technicznym i można je oglądać z udziałem pracownika SM.

Wymagane wadium należy wpłacić do dnia 09.04.2025 roku na konto Spółdzielni Mieszkaniowej Nr 65 1240 5211 1111 0000 4919 3653.

W przypadku odstąpienia przez wygrywającego przetarg od zawarcia umowy, wadium przepada na rzecz Spółdzielni.

Lokal posiada ś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

350 000 zł

5 804 zł/m²

60 m²

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W AUGUSTOWIE
Przetarg na mieszkanie

Augustów, Norwida

Cena wywoławcza:

350 000 zł

5 804 zł/m²

60 m²

Lokal posiada ś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-10

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W AUGUSTOWIE
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Kopalniana

...odbędzie się w dniu: 16.04.2025 r. o godz. 10:00, w pokoju nr 28,

w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A

*** w przypadku nieobecności oferenta jego oferta nie będzie otwarta i oferent nie bierze udziału w przetargu
*** w przypadku wielości ofert Spółdzielnia zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca rozstrzygnięcia przetargu

INFORMACJE DODATKOWE:

*** adres kancelarii notarialnej, w której po przetargu zostanie zawarty akt notarialny: Kancelaria Notarialna Danuty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

212 739 zł

5 065 zł/m²

42 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Chorzów, Kopalniana

Cena wywoławcza:

212 739 zł

5 065 zł/m²

42 m² 2 pokoje

w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kopalnianej 4A

INFORMACJE DODATKOWE:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Kopalniana 4a
Przetarg na mieszkanie

Czeladź, Miła

...odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2025 r. (środa) o godz. 12.00 w siedzibie
Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny
wywoławczej, zapoznanie się ze stanem technicznym nieruchomości i regulaminem
przetargowym.
Wadium należy wpłacić przelewem na konto Spółdzielni: Bank Spółdzielczy nr konta:
30 8438 0001 0003 3444 2035 0001 w terminie do dnia 08 kwietnia 2025r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

4 959 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na mieszkanie

Czeladź, Miła

Cena wywoławcza:

220 000 zł

4 959 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na mieszkanie

Czeladź, Legionów

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
30 8438 0001 0003 3444 2035 0001 w terminie do dnia 08 kwietnia 2025r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 533 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na mieszkanie

Czeladź, Legionów

Cena wywoławcza:

125 000 zł

3 533 zł/m²

35 m² 1 pokój

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

292 zł/m²

788 m²

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Cena wywoławcza:

230 000 zł

292 zł/m²

788 m²

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 600 zł

300 zł/m²

1 602 m²

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na działkę

Czeladź, Kościuszki

Cena wywoławcza:

480 600 zł

300 zł/m²

1 602 m²

Spółdzielni- ul. Dehnelów 38, 41-250 Czeladź.
przetargowym.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-09

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Saturn" w Czeladzi
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyska

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 206 zł/m²

45 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyska

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 206 zł/m²

45 m² 2 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Dąbrowa Górnicza, Legionów Polskich

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „LOKATOR”

w Dąbrowie Górniczej, ul. Adamieckiego 11

Ogłasza przetarg w formie wyboru ofert na:

ustalenie pierwszeństwa ustanowienia i przeniesienia odrębnej własności (w trybie art. 11 ust. 2 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych) lokali mieszkalnych:

AOM 1

- przy ul. Legionów Polskich 103/26 w Dąbrowie Górniczej o pow. 36,60 m2, 1 pokój, kuchnia, II piętro, wartość rynkowa prawa własności z udziałem w nieruchomości wspólnej oraz ułamk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 263 zł

4 679 zł/m²

37 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator" w Dąbrowie Górniczej
Przetarg na mieszkanie

Dąbrowa Górnicza, Legionów Polskich

Cena wywoławcza:

171 263 zł

4 679 zł/m²

37 m² 1 pokój

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „LOKATOR”

w Dąbrowie Górniczej, ul. Adamieckiego 11

Ogłasza przetarg w formie wyboru ofert na:

AOM 1

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Lokator" w Dąbrowie Górniczej
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, os. Ogrody

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 000 zł

3 985 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, os. Ogrody

Cena wywoławcza:

159 000 zł

3 985 zł/m²

40 m² 2 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Traugutta

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

1 959 zł/m²

72 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Traugutta

Cena wywoławcza: