Cena wywoławcza:

105 000 zł

1 641 zł/m²

64 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Ostrowiec Świętokrzyski, Poniatowskiego

Cena wywoławcza:

105 000 zł

1 641 zł/m²

64 m² 3 pokoje

...odbędzie się aukcja....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Hutnik” Ostrowiec Świętokrzyski
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Izabelli

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

Zarząd Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprasza do udziału w przetargu, którego przedmiotem jest nabycie prawa ustanowienia odrębnej własności lokali mieszkalnych

*** Nazwa i adres Organizatora przetargu:

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Elbląska 14, 01-737 Warszawa, Regon 000489811, NIP 525-000-64-95, tel. 22 56-13-419,

II. Przetarg składa się z dwóch etapów: pisemnego nieograniczonego i ustnego ograniczonego. Przedmiotem przetargu jest :
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

513 701 zł

14 074 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Żoliborz, Izabelli

Cena wywoławcza:

513 701 zł

14 074 zł/m²

37 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

*** Nazwa i adres Organizatora przetargu:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Bielany, Wrzeciono

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

*** Nazwa i adres Organizatora przetargu:

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

440 927 zł

17 997 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Bielany, Wrzeciono

Cena wywoławcza:

440 927 zł

17 997 zł/m²

25 m² 1 pokój

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH

*** Nazwa i adres Organizatora przetargu:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Sokółka, Plac Kościuszki

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym

Gminna Spółdzielnia"Samopomoc Chłopska" w Sokółce ogłasza:

pisemny ofertowy przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, położonej w Sokółce:

• Plac Kościuszki 5 i 6, nr działki 1016 o powierzchni 920 m2 zabudowanej budynkiem o powierzchni 1236,56 m2

• Plac Kościuszki 7, nr działki 1015 o powierzchni 653 m2 zabudowanej budynkiem o powierzchni 318,5 m2

Cena wywoławcza: 6 000 000 zł.

Oferty w zamkniętych kopertach z napisem "Przeta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 000 000 zł

3 859 zł/m²

1 555 m²

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Sokółce
Przetarg na obiekt / lokal

Sokółka, Plac Kościuszki

Cena wywoławcza:

6 000 000 zł

3 859 zł/m²

1 555 m²

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym

Gminna Spółdzielnia"Samopomoc Chłopska" w Sokółce ogłasza:

Cena wywoławcza: 6 000 000 zł.

Oferty w zamkniętych kopertach z napisem "Przeta...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Sokółce
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku

...odbędzie się w siedzibie Spółdzielni w dniu 07 kwietnia 2025 r. o godz. 13:00.

Oględziny lokalu odbędą się w dniu 25 marca 2025 r. o godz. 16:00 – zbiórka przed budynkiem w os. Na Stoku 24A.

Wadium w wysokości 10 % ceny wywoławczej należy wpłacić przelewem na konto SM Hutnik nr 10 1020 2906 0000 1402 0013 7844 z dopiskiem, że wadium dotyczy przetargu na lokal mieszkalny nr 28 w os. Na Stoku 24A w Krakowie.

Wpłacone wadium podlega w całości :

- zaliczeniu na poczet ceny nabycia n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

475 470 zł

10 880 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Krakowie
Przetarg na mieszkanie

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku

Cena wywoławcza:

475 470 zł

10 880 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Wpłacone wadium podlega w całości :

- zaliczeniu na poczet ceny nabycia n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Krakowie
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Piękna

...odbędzie się w dniu 07 kwietnia 2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie Spółdzielni.

Spółdzielni przysługuje prawo odstąpienia od przetargu na każdym etapie postępowania bez podawania przyczyny odstąpienia....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 800 zł

6 792 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Piękna

Cena wywoławcza:

245 800 zł

6 792 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Ostrobramska

OGŁOSZENIE

Zarząd SM „Ostrobramska” na podstawie art. 11 ust. 2 ustawy o spółdzielniach
mieszkaniowych z dn. 15.12.2000r z póź. zm. i statutu Spółdzielni, oraz Regulaminu
przeprowadzania przetargów ogłasza w dniu 08.04.2025r. pisemny przetarg na ustanowienie
prawa odrębnej własności wraz z własnością części gruntu dla lokalu składającego się z : 3-ch
pokoi, kuchni, łazienki, we, przedpokoju, piętro II, pow. użyt. 61,00 m 2 położonego w
Warszawie ul. Ostrobramska 80 m 201.

Cena wywoław...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 045 zł

9 345 zł/m²

61 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Warszawa, Praga-Południe, Ostrobramska

Cena wywoławcza:

570 045 zł

9 345 zł/m²

61 m² 3 pokoje

OGŁOSZENIE

Warszawie ul. Ostrobramska 80 m 201.

Cena wywoław...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska” w Warszawie
Przetarg na mieszkanie

Jaworzno, al. marsz. Piłsudskiego

...odbędzie się w Administracji Domów Spółdzielczych nr 3 przy al. marsz. Piłsudskiego 40 w Jaworznie w dniu 04.04.2025 r. o godz. 10:00.

Istnieje możliwość obejrzenia mieszkania w dniu 26.03.2025r. w godz. 14ºº – 15ºº.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej w terminie do dnia 03.04.2025 r. (data stempla) na konto Spółdzielni w PKO BP S.A. O/Jaworzno nr 61 1020 2528 0000 0802 0014 5136.

Regulamin przetargu do wglądu w siedzibie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 690 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „GÓRNIK” Jaworzno
Przetarg na mieszkanie

Jaworzno, al. marsz. Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 690 zł/m²

35 m² 1 pokój

Regulamin przetargu do wglądu w siedzibie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „GÓRNIK” Jaworzno
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Barwinek, Barwinek

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Zarząd Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „PIONIER” w Kielcach
ogłasza przetarg w formie pisemnej na ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr ***
przy ul. Barwinek ***w Kielcach, do którego wygasło spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu.
Powyższy lokal, o pow. użytkowej 60,09 m2, jest położony na II piętrze w budynku 11-sto kondygnacyjnym. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, oraz przedpokoju i przynależnej piwnicy o pow....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

369 000 zł

6 150 zł/m²

60 m² 3 pokoje

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Pionier" w Kielcach
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Barwinek, Barwinek

Cena wywoławcza:

369 000 zł

6 150 zł/m²

60 m² 3 pokoje

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Pionier" w Kielcach
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Źródłowa

OGŁOSZENIE

W związku z zakończeniem inwestycji związanej z adaptacją lokali użytkowych na lokale mieszkalne w budynku przy ul. Źródłowej 17A w Kielcach, Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej 26 w Kielcach, ogłasza ustny przetarg nieograniczony na lokal mieszkalny nr 29a - o pow. 51,67m2, położony na parterze, w stanie deweloperskim – do własnej aranżacji, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. Do udziału zapra...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 000 zł

5 845 zł/m²

52 m²

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Źródłowa

Cena wywoławcza:

302 000 zł

5 845 zł/m²

52 m²

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Źródłowa

OGŁOSZENIE

W związku z zakończeniem inwestycji związanej z adaptacją lokali użytkowych na lokale mieszkalne w budynku przy ul. Źródłowej 17A w Kielcach, Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej 26 w Kielcach, ogłasza ustny przetarg nieograniczony na lokal mieszkalny nr 17b - o pow. 28,21m2, położony na parterze, w stanie deweloperskim, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym._ _Do udziału zaprasza się osoby fizyczne i prawne o pełnej zdolności do czynności ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 000 zł

7 054 zł/m²

28 m²

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Źródłowa

Cena wywoławcza:

199 000 zł

7 054 zł/m²

28 m²

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-02

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Kujawska

W związku z zakończeniem inwestycji związanej z adaptacją lokali użytkowych na lokale mieszkalne w budynku przy ul. Źródłowej 17A w Kielcach, Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej ***w Kielcach, ogłasza ustny przetarg nieograniczony na lokal mieszkalny nr ***- o pow. 51,67m2, położony na parterze, w stanie deweloperskim – do własnej aranżacji, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju. Do udziału zaprasza się osoby fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

302 000 zł

5 845 zł/m²

52 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Kujawska

Cena wywoławcza:

302 000 zł

5 845 zł/m²

52 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Kujawska

W związku z zakończeniem inwestycji związanej z adaptacją lokali użytkowych na lokale mieszkalne w budynku przy ul. Źródłowej 17A w Kielcach, Zarząd Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kujawskiej ***w Kielcach, ogłasza ustny przetarg nieograniczony na lokal mieszkalny nr ***- o pow. 28,21m2, położony na parterze, w stanie deweloperskim, składający się z jednego pokoju z aneksem kuchennym. Do udziału zaprasza się osoby fizyczne i prawne o pełnej zdolności do czynności prawnych. Okazyjna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 000 zł

7 054 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Kielce, Kujawska

Cena wywoławcza:

199 000 zł

7 054 zł/m²

28 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Lędziny, Hołdunowska

...odbędzie się w dniu 31 marca 2025 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Spółdzielni
w Tychach przy ul. H. Dąbrowskiego 39, sala 19.

Pełna treść ogłoszenia opublikowana jest na stronie internetowej www.oskard.tychy.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać w Dziale Lokali Użytkowych Spółdzielni tel. 32/ 32 32 123....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

160 zł/m²

47 m²

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”
Przetarg na działkę

Lędziny, Hołdunowska

Cena wywoławcza:

7 500 zł

160 zł/m²

47 m²

w Tychach przy ul. H. Dąbrowskiego 39, sala 19.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD”
Przetarg na dom

Mińsk Mazowiecki, Zgoda

OGŁOSZENIE

O II PRZETARGU NA SPRZEDAŻ

ZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mechanik” z siedzibą przy ul. Pięknej 2 lok. 51 w Mińsku Mazowieckim ogłasza II przetarg pisemny nieograniczony na zbycie prawa własności działki Nr ***,

o pow. 366m2, położonej Mińsku Mazowieckim przy ul. Zgoda ***, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim prowadzi księgę wieczystą nr ***, zabudowaną trzema budynkami drewnianymi ulokowanymi wzdłuż północnej granicy – budynkiem m...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

513 483,55 zł

Termin: 2025-03-31

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Mechanik w Mińsku Mazowieckim
Przetarg na dom

Mińsk Mazowiecki, Zgoda

Cena wywoławcza:

513 483,55 zł

OGŁOSZENIE

O II PRZETARGU NA SPRZEDAŻ

ZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ