Przetargi i licytacje nieruchomości: Wołowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

...druga licytacja nieruchomości:

***LOKAL MIESZKANY***

Lokal mieszkalny położony: 72-410 Golczewo, Wołowiec ***/***. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku 1 piętrowym z poddaszem nieużytkowym. Powierzchnia użytkowa przedmiotowego lokalu wynosi: 43,61 m2 i składa się on z pokoju, przedpokoju, kuchni, łazienki. Instalacja ciepłej wody i c.o. z pieca na paliwo stałe. Standard wykończenia, wyposażenia oraz jakość użytych materiałów wykończeniowych zostaje określony jako niski.

***Adre...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

45 133,33 zł

1 035 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2026-06-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

Cena wywoławcza:

45 133,33 zł

1 035 zł/m²

44 m² 1 pokój

...druga licytacja nieruchomości:

***LOKAL MIESZKANY***

***Adre...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: *** ***, położonego przy ***/7, Wołowiec, 72-410 Golczewo, dla którego Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***/4.

Suma oszacowania wynosi 67 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 50 775,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 6 770,00 zł. Rękoj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 775 zł

1 164 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

Cena wywoławcza:

50 775 zł

1 164 zł/m²

44 m² 1 pokój

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Golczewo, obr.Wołowiec, dz. nr 188/2,pow.0,1255 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 900 zł

17,45 zł/m²

1 255 m²

Termin: 2022-11-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

Cena wywoławcza:

21 900 zł

17,45 zł/m²

1 255 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-22

Cena wywoławcza:

21 900 zł

17,45 zł/m²

1 255 m²

Termin: 2022-09-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

Cena wywoławcza:

21 900 zł

17,45 zł/m²

1 255 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-29

Cena wywoławcza:

21 900 zł

17,00 zł/m²

1 255 m²

Termin: 2022-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

Cena wywoławcza:

21 900 zł

17,00 zł/m²

1 255 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow.kamieński, gmina Golczewo, obr.Wołowiec, dz. nr 380,pow.1,6010 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 700 zł

6,00 zł/m²

16 010 m²

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec

Cena wywoławcza:

92 700 zł

6,00 zł/m²

16 010 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kamieński, gm. Golczewo, Wołowiec