Cena wywoławcza:

76 059 zł

4,27 zł/m²

17 800 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

76 059 zł

4,27 zł/m²

17 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 894 zł

3,58 zł/m²

19 500 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

69 894 zł

3,58 zł/m²

19 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 023 zł

3,83 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

31 023 zł

3,83 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 512 zł

3,47 zł/m²

10 800 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

37 512 zł

3,47 zł/m²

10 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 908 zł

6,04 zł/m²

978 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

5 908 zł

6,04 zł/m²

978 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 392 zł

7,82 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

3 392 zł

7,82 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 040 zł

51,05 zł/m²

1 509 m²

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

77 040 zł

51,05 zł/m²

1 509 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 586 zł

3,91 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

Cena wywoławcza:

35 586 zł

3,91 zł/m²

9 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

Sianów, Słoneczna

Syndyk masy upadłości w postępowaniu prowadzonym pod sygn. akt:KO1K/GUp/1/2024 sprzeda nieruchomość po obniżonej cenie:

*** Budynek mieszkalny nr ***w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Słonecznej w Sianowie, o pow. 128,89m2
*** do lokalu przynależna jest piwnica o powierzchni 10,94m2
*** Księga wieczysta nr ***

Cena obniżona dla sprzedaży wymuszonej nie mniej niż 412.000 złotych.

Syndyk prowadzi sprzedaż na podstawie regulaminu sprzedaży. Pierwsze rozpatrzenie ofert nastąpi w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

412 000 zł

3 197 zł/m²

129 m² 3 pokoje

Termin: 2025-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Sianów, Słoneczna

Cena wywoławcza:

412 000 zł

3 197 zł/m²

129 m² 3 pokoje

*** Księga wieczysta nr ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Mielno, Łazy

Starosta Koszaliński

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa

Oznaczenie nieruchomości wg księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości

Właściciel:
Skarb Państwa

dz. nr 290/8
pow. 0.0862 ha

obręb ewidencyjny

0024 Łazy

jednostka ewidencyjna

Sianów – Obszar Wiejski

Klasoużytek: Ls

Księga wieczysta

nr KO1K/00086040/2

Cena wywoławcza nieruchomości /zł/

300 000,00 zł

Wysokość wadium /zł/

30...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

348 zł/m²

862 m²

Termin: 2025-08-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Mielno, Łazy

Cena wywoławcza:

300 000 zł

348 zł/m²

862 m²

Starosta Koszaliński

Właściciel:
Skarb Państwa

dz. nr 290/8
pow. 0.0862 ha

obręb ewidencyjny

0024 Łazy

jednostka ewidencyjna

Sianów – Obszar Wiejski

Klasoużytek: Ls

Księga wieczysta

nr KO1K/00086040/2

Cena wywoławcza nieruchomości /zł/

300 000,00 zł

Wysokość wadium /zł/

30...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Świeszyno, Kurozwęcz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 550 zł

26,72 zł/m²

320 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Świeszyno, Kurozwęcz

Cena wywoławcza:

8 550 zł

26,72 zł/m²

320 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Biesiekierz, Biesiekierz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 350 zł

11,06 zł/m²

12 867 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Biesiekierz, Biesiekierz

Cena wywoławcza:

142 350 zł

11,06 zł/m²

12 867 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Niedalino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

876 100 zł

7,94 zł/m²

110 403 m²

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Niedalino

Cena wywoławcza:

876 100 zł

7,94 zł/m²

110 403 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 414 zł

6,40 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

45 414 zł

6,40 zł/m²

7 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 849 zł

7,36 zł/m²

15 600 m²

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

114 849 zł

7,36 zł/m²

15 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości