Cena wywoławcza:

29 840 zł

4,33 zł/m²

6 889 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Sowno

Cena wywoławcza:

29 840 zł

4,33 zł/m²

6 889 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Sianów, Ratajki

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 665 zł

10,33 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Sianów, Ratajki

Cena wywoławcza:

51 665 zł

10,33 zł/m²

5 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 760 zł

3,99 zł/m²

19 500 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

77 760 zł

3,99 zł/m²

19 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 752 zł

6,90 zł/m²

978 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

6 752 zł

6,90 zł/m²

978 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 816 zł

8,79 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

3 816 zł

8,79 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 510 zł

4,75 zł/m²

17 800 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

84 510 zł

4,75 zł/m²

17 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 680 zł

3,86 zł/m²

10 800 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

41 680 zł

3,86 zł/m²

10 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 390 zł

4,26 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

Cena wywoławcza:

32 390 zł

4,26 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości