Cena wywoławcza:

84 980 zł

4,75 zł/m²

17 900 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

84 980 zł

4,75 zł/m²

17 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 920 zł

4,66 zł/m²

57 900 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

269 920 zł

4,66 zł/m²

57 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 340 zł

5,10 zł/m²

33 400 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

170 340 zł

5,10 zł/m²

33 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

252 945 zł

5,25 zł/m²

48 200 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

252 945 zł

5,25 zł/m²

48 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Wietrzno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 411 zł

4,64 zł/m²

8 500 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Wietrzno

Cena wywoławcza:

39 411 zł

4,64 zł/m²

8 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 145 zł

29,56 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

124 145 zł

29,56 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Świerczyna

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 860 zł

17,09 zł/m²

8 708 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Świerczyna

Cena wywoławcza:

148 860 zł

17,09 zł/m²

8 708 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 715 zł

13,79 zł/m²

6 289 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

Cena wywoławcza:

86 715 zł

13,79 zł/m²

6 289 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 592 zł

6,65 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

38 592 zł

6,65 zł/m²

5 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 113 zł

31,21 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

106 113 zł

31,21 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

9,06 zł/m²

552 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

5 000 zł

9,06 zł/m²

552 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

URMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 4 o powierzchni użytkowej 51,24 m² położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 39 w miejscowości Gozd, wraz z udziałem wynoszącym 76/1000 części w działce gruntu nr 81/2 o powierzchni 0,2171 ha obręb ewidencyjny nr 0092, Gozd Gmina Bobolice oraz częściach wspólnych nieruchomości.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 27 750,00 zł

Dla w/w nieruchomości przetarg zostanie przeprowad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 750 zł

542 zł/m²

51 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

27 750 zł

542 zł/m²

51 m²

URMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 27 750,00 zł

Dla w/w nieruchomości przetarg zostanie przeprowad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 540 zł

4,35 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

Cena wywoławcza:

39 540 zł

4,35 zł/m²

9 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

koszaliński, gm. Sianów, Sucha Koszalińska

Syndyk masy upadłości ***
nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki:

nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w miejscowości Sucha Koszalińska przy ulicy Darłowskiej ***, gmina Sianów, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** za cenę nie niższą niż 556.650,00 zł (słownie: pięćset pięćdziesiąt sześć tysięcy sześćset pięćdziesiąt złot...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

556 650 zł

4 383 zł/m²

127 m² 3 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

koszaliński, gm. Sianów, Sucha Koszalińska

Cena wywoławcza:

556 650 zł

4 383 zł/m²

127 m² 3 pokoje

Syndyk masy upadłości ***

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości