Przetargi nieruchomości: koszaliński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Bobolice, 1

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 020 zł

27,20 zł/m²

736 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 1

Cena wywoławcza:

20 020 zł

27,20 zł/m²

736 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Dobre

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 050 zł

11,91 zł/m²

2 690 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Dobre

Cena wywoławcza:

32 050 zł

11,91 zł/m²

2 690 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 624 zł

2,35 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

Cena wywoławcza:

25 624 zł

2,35 zł/m²

10 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Mścice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 096 zł

38,03 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Mścice

Cena wywoławcza:

114 096 zł

38,03 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Łekno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 480 zł

15,16 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Łekno

Cena wywoławcza:

45 480 zł

15,16 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 632 zł

2,34 zł/m²

14 400 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

Cena wywoławcza:

33 632 zł

2,34 zł/m²

14 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 160 zł

66,59 zł/m²

1 354 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

Cena wywoławcza:

90 160 zł

66,59 zł/m²

1 354 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 792 zł

3,39 zł/m²

19 100 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

64 792 zł

3,39 zł/m²

19 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 285 zł

1,46 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

13 285 zł

1,46 zł/m²

9 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Śmiechów

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

207 405 zł

28,03 zł/m²

7 400 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Śmiechów

Cena wywoławcza:

207 405 zł

28,03 zł/m²

7 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Nacław

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 450 zł

0,68 zł/m²

9 493 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Nacław

Cena wywoławcza:

6 450 zł

0,68 zł/m²

9 493 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

368 009 zł

146 zł/m²

2 517 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Nacław

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 130 zł

0,22 zł/m²

9 493 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Nacław

Cena wywoławcza:

2 130 zł

0,22 zł/m²

9 493 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 733 309 zł

61,31 zł/m²

28 273 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 341 554 zł

64,55 zł/m²

20 783 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 341 554 zł

64,55 zł/m²

20 783 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości