Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 639 952 zł

58,09 zł/m²

28 233 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 059 638 zł

68,41 zł/m²

15 490 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 890 995 zł

201 zł/m²

9 403 m²

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 890 995 zł

201 zł/m²

9 403 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 235 405 zł

64,56 zł/m²

19 135 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 235 405 zł

64,56 zł/m²

19 135 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 279 316 zł

64,56 zł/m²

19 816 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 246 967 zł

60,89 zł/m²

20 480 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 246 967 zł

60,89 zł/m²

20 480 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 034 792 zł

64,58 zł/m²

16 024 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

1 034 792 zł

64,58 zł/m²

16 024 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

875 261 zł

58,57 zł/m²

14 945 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

919 664 zł

65,08 zł/m²

14 131 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Skibno

Cena wywoławcza:

919 664 zł

65,08 zł/m²

14 131 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 350 zł

22,61 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

20 350 zł

22,61 zł/m²

900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 418 zł

3,24 zł/m²

5 375 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

Cena wywoławcza:

17 418 zł

3,24 zł/m²

5 375 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 875 zł

5,08 zł/m²

10 400 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

52 875 zł

5,08 zł/m²

10 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 952 zł

3,25 zł/m²

4 600 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

Cena wywoławcza:

14 952 zł

3,25 zł/m²

4 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 836 zł

2,63 zł/m²

14 400 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

Cena wywoławcza:

37 836 zł

2,63 zł/m²

14 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Łekno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 165 zł

17,06 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Łekno

Cena wywoławcza:

51 165 zł

17,06 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości