Cena wywoławcza:

8 490 zł

16,98 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Cena wywoławcza:

8 490 zł

16,98 zł/m²

500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 908 zł

35,52 zł/m²

2 137 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

75 908 zł

35,52 zł/m²

2 137 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Świelino

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 867 zł

27,08 zł/m²

1 583 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Świelino

Cena wywoławcza:

42 867 zł

27,08 zł/m²

1 583 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

354 636 zł

6,03 zł/m²

58 800 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

354 636 zł

6,03 zł/m²

58 800 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 210 zł

19,92 zł/m²

1 918 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Cena wywoławcza:

38 210 zł

19,92 zł/m²

1 918 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 928 zł

39,71 zł/m²

1 509 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

59 928 zł

39,71 zł/m²

1 509 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 850 zł

5,64 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

11 850 zł

5,64 zł/m²

2 100 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

Zarząd Powiatu w Koszalinie
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Koszalińskiego

obręb ewidencyjny,
0216 Żydowo

jednostka ewidencyjna
Polanów

Nr działki:
dz. nr 544/27

Powierzchnia:
0,1399 ha

Klasoużytek:
RVI

Księga wieczysta nr
KO1K/00054195/0

Cena wywoławcza
25 000,00 zł

Wysokość
wadium /zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

17,87 zł/m²

1 399 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

Cena wywoławcza:

25 000 zł

17,87 zł/m²

1 399 m²

obręb ewidencyjny,
0216 Żydowo

jednostka ewidencyjna
Polanów

Nr działki:
dz. nr 544/27

Powierzchnia:
0,1399 ha

Klasoużytek:
RVI

Księga wieczysta nr
KO1K/00054195/0

Cena wywoławcza
25 000,00 zł

Wysokość
wadium /zł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 396 zł

14,38 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

60 396 zł

14,38 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 080 zł

30,04 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

54 080 zł

30,04 zł/m²

1 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dobrociechy

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

0 zł

1 850 423 m²

Termin: 2025-12-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dobrociechy

Cena wywoławcza:

0 zł

1 850 423 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 648 zł

5,02 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

Cena wywoławcza:

36 648 zł

5,02 zł/m²

7 300 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 020 zł

25,64 zł/m²

3 277 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

Cena wywoławcza:

84 020 zł

25,64 zł/m²

3 277 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 380 zł

25,58 zł/m²

3 768 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

Cena wywoławcza:

96 380 zł

25,58 zł/m²

3 768 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 150 zł

25,66 zł/m²

3 163 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Polanów, Rekowo

Cena wywoławcza:

81 150 zł

25,66 zł/m²

3 163 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości