Cena wywoławcza:

22 512 zł

3,46 zł/m²

6 500 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

Cena wywoławcza:

22 512 zł

3,46 zł/m²

6 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Mścice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 358 zł

42,79 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Mścice

Cena wywoławcza:

128 358 zł

42,79 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

101 430 zł

74,91 zł/m²

1 354 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Strachomino

Cena wywoławcza:

101 430 zł

74,91 zł/m²

1 354 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 827 zł

2,64 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

Cena wywoławcza:

28 827 zł

2,64 zł/m²

10 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 891 zł

3,82 zł/m²

19 100 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

72 891 zł

3,82 zł/m²

19 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Śmiechów

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 886 zł

33,63 zł/m²

7 400 m²

Termin: 2025-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Śmiechów

Cena wywoławcza:

248 886 zł

33,63 zł/m²

7 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 942 zł

1,75 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2025-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchomino

Cena wywoławcza:

15 942 zł

1,75 zł/m²

9 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 1

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 240 zł

30,22 zł/m²

736 m²

Termin: 2025-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 1

Cena wywoławcza:

22 240 zł

30,22 zł/m²

736 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

BURMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 4 o powierzchni użytkowej 51,24 m² położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 39 w miejscowości Gozd, wraz z udziałem wynoszącym 76/1000 części w działce gruntu nr 81/2 o powierzchni 0,2171 ha obręb ewidencyjny nr 0092, Gozd Gmina Bobolice oraz częściach wspólnych nieruchomości.

lokal użytkowy nr 4 o łącznej powierzchni użytkowej 51,24 m² położony jest na parterze w budynku mieszk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 000 zł

1 542 zł/m²

51 m²

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

79 000 zł

1 542 zł/m²

51 m²

BURMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Sianów, Karnieszewice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

552 690 zł

225 zł/m²

2 458 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Sianów, Karnieszewice

Cena wywoławcza:

552 690 zł

225 zł/m²

2 458 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 432 zł

4,55 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

34 432 zł

4,55 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 312 zł

0,44 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

3 312 zł

0,44 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Grabówko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 571 zł

30,86 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Grabówko

Cena wywoławcza:

92 571 zł

30,86 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 032 zł

0,40 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

3 032 zł

0,40 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 552 zł

0,60 zł/m²

7 564 m²

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polanów, 2

Cena wywoławcza:

4 552 zł

0,60 zł/m²

7 564 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości