Cena wywoławcza:

23 580 zł

4,07 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Wierzchominko

Cena wywoławcza:

23 580 zł

4,07 zł/m²

5 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Skrzeszewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 550 zł

6,18 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Skrzeszewo

Cena wywoławcza:

18 550 zł

6,18 zł/m²

3 000 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Komory

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

7,63 zł/m²

929 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Komory

Cena wywoławcza:

7 090 zł

7,63 zł/m²

929 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 420 zł

7,09 zł/m²

8 800 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

62 420 zł

7,09 zł/m²

8 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 420 zł

7,13 zł/m²

5 386 m²

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

38 420 zł

7,13 zł/m²

5 386 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 596 zł

45,67 zł/m²

2 137 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

97 596 zł

45,67 zł/m²

2 137 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 362 zł

2,79 zł/m²

19 500 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

54 362 zł

2,79 zł/m²

19 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 336 zł

45,95 zł/m²

1 509 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

69 336 zł

45,95 zł/m²

1 509 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 242 zł

45,72 zł/m²

1 799 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

82 242 zł

45,72 zł/m²

1 799 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 176 zł

2,70 zł/m²

10 800 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

29 176 zł

2,70 zł/m²

10 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 652 zł

18,49 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

77 652 zł

18,49 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 673 zł

2,98 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

Cena wywoławcza:

22 673 zł

2,98 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Sowno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 856 zł

3,90 zł/m²

6 889 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Sianów, Sowno

Cena wywoławcza:

26 856 zł

3,90 zł/m²

6 889 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 486 zł

3,32 zł/m²

17 900 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

59 486 zł

3,32 zł/m²

17 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 157 zł

3,32 zł/m²

17 800 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

59 157 zł

3,32 zł/m²

17 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości