Cena wywoławcza:

24 129 zł

2,98 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

24 129 zł

2,98 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

Zarząd Powiatu w Koszalinie

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Koszalińskiego

Właściciel:

Powiat Koszaliński

obręb ewidencyjny,

0216 Żydowo

jednostka ewidencyjna

Polanów

Nr działki:

dz. nr 544/27

Powierzchnia:

0,1399 ha

Klasoużytek:

RVI

Księga wieczysta nr KO1K/00054195/0

Cena wywoławcza nieruchomości /zł/

Termin zapłaty
(jednorazowej)

25 000,00 zł
( Do sprzedaży należy dolic...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

17,87 zł/m²

1 399 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Żydowo

Cena wywoławcza:

25 000 zł

17,87 zł/m²

1 399 m²

Zarząd Powiatu w Koszalinie

Właściciel:

Powiat Koszaliński

obręb ewidencyjny,

0216 Żydowo

jednostka ewidencyjna

Polanów

Nr działki:

dz. nr 544/27

Powierzchnia:

0,1399 ha

Klasoużytek:

RVI

Księga wieczysta nr KO1K/00054195/0

Cena wywoławcza nieruchomości /zł/

Termin zapłaty
(jednorazowej)

25 000,00 zł
( Do sprzedaży należy dolic...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 790 zł

5,06 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

Cena wywoławcza:

25 790 zł

5,06 zł/m²

5 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 720 zł

5,58 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

Cena wywoławcza:

40 720 zł

5,58 zł/m²

7 300 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 860 zł

4,27 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Polanów, Gołogóra

Cena wywoławcza:

35 860 zł

4,27 zł/m²

8 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 088 zł

6,54 zł/m²

15 600 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

102 088 zł

6,54 zł/m²

15 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 368 zł

5,69 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Będzino, Popowo

Cena wywoławcza:

40 368 zł

5,69 zł/m²

7 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Zegrze Pomorskie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 950 zł

19,58 zł/m²

3 776 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Zegrze Pomorskie

Cena wywoławcza:

73 950 zł

19,58 zł/m²

3 776 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Głodowa

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 430 zł

4,50 zł/m²

4 093 m²

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Głodowa

Cena wywoławcza:

18 430 zł

4,50 zł/m²

4 093 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 290 zł

4,01 zł/m²

6 300 m²

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Cena wywoławcza:

25 290 zł

4,01 zł/m²

6 300 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Różany

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 780 zł

3,97 zł/m²

5 742 m²

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Różany

Cena wywoławcza:

22 780 zł

3,97 zł/m²

5 742 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 640 zł

21,92 zł/m²

1 626 m²

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

Cena wywoławcza:

35 640 zł

21,92 zł/m²

1 626 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Niedalino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

788 490 zł

7,14 zł/m²

110 403 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Świeszyno, Niedalino

Cena wywoławcza:

788 490 zł

7,14 zł/m²

110 403 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 632 zł

3,48 zł/m²

9 100 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Sianów, Sierakowo

Cena wywoławcza:

31 632 zł

3,48 zł/m²

9 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Biesiekierz, Biesiekierz

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 115 zł

9,96 zł/m²

12 867 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Biesiekierz, Biesiekierz

Cena wywoławcza:

128 115 zł

9,96 zł/m²

12 867 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
1                         68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości