Przetargi nieruchomości: gm. Bobolice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Starosta Koszaliński

ogłasza III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości, stanowiących własność Skarbu Państwa

Oznaczenie
Nieruchomości wg księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości

Właściciel:
Skarb Państwa

obręb ewidencyjny:
nr 0098 Porost

jednostka ewidencyjna:
Bobolice

Nr działki:
dz. nr 184/3

Powierzchnia:
0,4200 ha

Księga wieczysta nr KO1I/00048681/7

Cena wywoławcza sprzedaży nieruchomości netto /zł/

76 000,00 zł

Wysokość ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 000 zł

18,10 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

76 000 zł

18,10 zł/m²

4 200 m²

Starosta Koszaliński

Oznaczenie

Właściciel:
Skarb Państwa

obręb ewidencyjny:
nr 0098 Porost

jednostka ewidencyjna:
Bobolice

Nr działki:
dz. nr 184/3

Powierzchnia:
0,4200 ha

Księga wieczysta nr KO1I/00048681/7

Cena wywoławcza sprzedaży nieruchomości netto /zł/

76 000,00 zł

Wysokość ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Koszalinie
Przetarg na działkę

Bobolice

BURMISTRZ BOBOLIC

_Ogłasza_

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionej niezabudowanej działki położonej w obrębie ewidencyjnym nr 0003 miasta Bobolice.

V Przetarg ustny nieograniczony zostanie przeprowadzony w dniu 24 marca 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bobolicach, ul. Ratuszowa 1 – sala nr 5 (parter) o godzinie 9:00

1) Działka nr 621/19 o powierzchni 0,0018 ha cena wywoławcza: 1500,00 zł .

Informacje dodatkowe:

1. Dla działki nr 621/19 położonej w o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 500 zł

83,33 zł/m²

18 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

Bobolice

Cena wywoławcza:

1 500 zł

83,33 zł/m²

18 m²

BURMISTRZ BOBOLIC

_Ogłasza_

Informacje dodatkowe:

1. Dla działki nr 621/19 położonej w o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

315 232 zł

5,36 zł/m²

58 800 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

315 232 zł

5,36 zł/m²

58 800 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Świelino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 104 zł

24,07 zł/m²

1 583 m²

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Świelino

Cena wywoławcza:

38 104 zł

24,07 zł/m²

1 583 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

BURMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 4 o powierzchni użytkowej 51,24 m² położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 39 w miejscowości Gozd, wraz z udziałem wynoszącym 76/1000 części w działce gruntu nr 81/2 o powierzchni 0,2171 ha obręb ewidencyjny nr 0092, Gozd Gmina Bobolice oraz częściach wspólnych nieruchomości.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 79 000,00 zł

Dla w/w nieruchomości przetarg zostanie przeprowad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 000 zł

1 542 zł/m²

51 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

79 000 zł

1 542 zł/m²

51 m²

BURMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 79 000,00 zł

Dla w/w nieruchomości przetarg zostanie przeprowad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 928 zł

39,71 zł/m²

1 509 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

59 928 zł

39,71 zł/m²

1 509 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 490 zł

16,98 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Cena wywoławcza:

8 490 zł

16,98 zł/m²

500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Świelino

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 867 zł

27,08 zł/m²

1 583 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Świelino

Cena wywoławcza:

42 867 zł

27,08 zł/m²

1 583 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 210 zł

19,92 zł/m²

1 918 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Krępa

Cena wywoławcza:

38 210 zł

19,92 zł/m²

1 918 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 850 zł

5,64 zł/m²

2 100 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

11 850 zł

5,64 zł/m²

2 100 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 908 zł

35,52 zł/m²

2 137 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bobolice, 4

Cena wywoławcza:

75 908 zł

35,52 zł/m²

2 137 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

354 636 zł

6,03 zł/m²

58 800 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

354 636 zł

6,03 zł/m²

58 800 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 396 zł

14,38 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

60 396 zł

14,38 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 080 zł

30,04 zł/m²

1 800 m²

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

54 080 zł

30,04 zł/m²

1 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dobrociechy

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

0 zł

1 850 423 m²

Termin: 2025-12-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dobrociechy

Cena wywoławcza:

0 zł

1 850 423 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-31

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości