Cena wywoławcza:

252 945 zł

5,25 zł/m²

48 200 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

252 945 zł

5,25 zł/m²

48 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 113 zł

31,21 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

106 113 zł

31,21 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

URMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 4 o powierzchni użytkowej 51,24 m² położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym nr 39 w miejscowości Gozd, wraz z udziałem wynoszącym 76/1000 części w działce gruntu nr 81/2 o powierzchni 0,2171 ha obręb ewidencyjny nr 0092, Gozd Gmina Bobolice oraz częściach wspólnych nieruchomości.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 27 750,00 zł

Dla w/w nieruchomości przetarg zostanie przeprowad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 750 zł

542 zł/m²

51 m²

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na obiekt / lokal

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

27 750 zł

542 zł/m²

51 m²

URMISTRZ BOBOLIC

_ogłasza_

_ _

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 27 750,00 zł

Dla w/w nieruchomości przetarg zostanie przeprowad...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Bobolicach
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 980 zł

4,75 zł/m²

17 900 m²

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

84 980 zł

4,75 zł/m²

17 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 510 zł

4,75 zł/m²

17 800 m²

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

84 510 zł

4,75 zł/m²

17 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 680 zł

3,86 zł/m²

10 800 m²

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

41 680 zł

3,86 zł/m²

10 800 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 760 zł

3,99 zł/m²

19 500 m²

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

77 760 zł

3,99 zł/m²

19 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 880 zł

33,78 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

141 880 zł

33,78 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 912 zł

2,41 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

22 912 zł

2,41 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

281 050 zł

5,83 zł/m²

48 200 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

281 050 zł

5,83 zł/m²

48 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

303 660 zł

5,24 zł/m²

57 900 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chmielno

Cena wywoławcza:

303 660 zł

5,24 zł/m²

57 900 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 390 zł

4,26 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Łozice

Cena wywoławcza:

32 390 zł

4,26 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości