Cena wywoławcza:

7 596 zł

7,77 zł/m²

978 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

7 596 zł

7,77 zł/m²

978 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 340 zł

5,10 zł/m²

33 400 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

170 340 zł

5,10 zł/m²

33 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 032 zł

2,46 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

14 032 zł

2,46 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 272 zł

35,67 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

121 272 zł

35,67 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 880 zł

33,78 zł/m²

4 200 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

141 880 zł

33,78 zł/m²

4 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

35 586 zł

4,68 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 912 zł

2,41 zł/m²

9 500 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

22 912 zł

2,41 zł/m²

9 500 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

34 470 zł

4,26 zł/m²

8 100 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 340 zł

5,10 zł/m²

33 400 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

170 340 zł

5,10 zł/m²

33 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

281 050 zł

5,83 zł/m²

48 200 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

281 050 zł

5,83 zł/m²

48 200 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Gozd

Cena wywoławcza:

39 540 zł

5,20 zł/m²

7 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 230 zł

11,96 zł/m²

270 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Cybulino

Cena wywoławcza:

3 230 zł

11,96 zł/m²

270 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 786 zł

2,77 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Chlebowo

Cena wywoławcza:

15 786 zł

2,77 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Dargiń

Cena wywoławcza:

4 240 zł

9,77 zł/m²

434 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 431 zł

40,13 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

koszaliński, gm. Bobolice, Porost

Cena wywoławcza:

136 431 zł

40,13 zł/m²

3 400 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości