Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Lipiany

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

Lipiany, Pyrzycka

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** *** *** położonej przy ul. Pyrzycka ***, 74-240 Lipiany, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie Zamiejscowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pyrzycach (adres: ul. Staromiejska 3, Pyrzyce, 74-200 Pyrzyce) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ2T/***/3.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest działka nr ***/*** o powierzchni 1115 m2 zabudowana jest: - dwoma budynkami mieszkalnymi w zabudowie bliźniaczej...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

237 750 zł

213 zł/m²

1 115 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lipiany, Pyrzycka

Cena wywoławcza:

237 750 zł

213 zł/m²

1 115 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Batowo

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Batowo, dz.nr 110,pow.0,0725 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 315 zł

12,85 zł/m²

725 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Batowo

Cena wywoławcza:

9 315 zł

12,85 zł/m²

725 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 117/124 (udział),pow.0,3009 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 937 zł

23,91 zł/m²

3 009 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

71 937 zł

23,91 zł/m²

3 009 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna, 4

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Pyrzyce,obr. Krzemlin, dz.nr 162,pow.0,0231 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 890 zł

4,42 zł/m²

12 646 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna, 4

Cena wywoławcza:

55 890 zł

4,42 zł/m²

12 646 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 42,43/1,pow.1,2500 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 660 zł

4,13 zł/m²

12 500 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

51 660 zł

4,13 zł/m²

12 500 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 117/126 (udział),pow.0,3007 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 960 zł

22,27 zł/m²

3 007 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

66 960 zł

22,27 zł/m²

3 007 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 117/127 (udział),pow.0,3108 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 142 zł

23,86 zł/m²

3 108 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

74 142 zł

23,86 zł/m²

3 108 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 51,pow.1,5900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 930 zł

4,40 zł/m²

15 900 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

69 930 zł

4,40 zł/m²

15 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 39/5,39/6,pow.1,2100 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 270 zł

4,49 zł/m²

12 100 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

54 270 zł

4,49 zł/m²

12 100 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 117/128 (udział),pow.0,4184 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 936 zł

21,73 zł/m²

4 184 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

90 936 zł

21,73 zł/m²

4 184 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr.Osetna, dz.nr 117/125 (udział),pow.0,3001 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 757 zł

23,91 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

71 757 zł

23,91 zł/m²

3 001 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza mieszkania

pyrzycki, gm. Lipiany, Połczyno

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika *** *** stanowiącej:

_lokal mieszkalny o powierzchni 39 m2 z udziałem w częściach wspólnych budynku i w działce gruntu, położony w miejscowości Połczyno nr ***/***, gmina Lipiany. Dla niniejszej nieruchomości Sąd Rejonowy w Stargardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW SZ2T/***/6._

_Suma oszacowania wynosi 71.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 47.333,33 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

47 333,33 zł

1 214 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

pyrzycki, gm. Lipiany, Połczyno

Cena wywoławcza:

47 333,33 zł

1 214 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki,gmina Lipiany,obr.Osetna dz.nr 51,pow.1,5900 ha

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 700 zł

4,89 zł/m²

15 900 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

77 700 zł

4,89 zł/m²

15 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Cena wywoławcza:

10 350 zł

14,28 zł/m²

725 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Batowo

Cena wywoławcza:

10 350 zł

14,28 zł/m²

725 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.pyrzycki, gmina Lipiany,obr. Osetna dz.nr 117/125 (udział),pow.0,3001 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 730 zł

26,57 zł/m²

3 001 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pyrzycki, gm. Lipiany, Osetna

Cena wywoławcza:

79 730 zł

26,57 zł/m²

3 001 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości