Przetargi Spółek Skarbu Państwa: sławieński

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sławno, Polanowska

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Sławno ul. Polanowska 12
Województwo zachodniopomorskie
Działki nr: 905, 891/2
Powierzchnia działek: 392 m2
Księgi wieczyste nr KO1E/00002999/1,
KO1E/00009744/8
Sąd Rejonowy Sławno
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 905),
Skarb Państwa – Kierownik Urzędu
Rejonowego w Słupsku (działka 891/2)
Użytkowanie wieczyste: ORLEN S.A.
Wadium: 17 114,00

CENA W...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 140 zł

437 zł/m²

392 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Sławno, Polanowska

Cena wywoławcza:

171 140 zł

437 zł/m²

392 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Sławno ul. Polanowska 12
Województwo zachodniopomorskie
Działki nr: 905, 891/2
Powierzchnia działek: 392 m2
Księgi wieczyste nr KO1E/00002999/1,
KO1E/00009744/8
Sąd Rejonowy Sławno
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 905),
Skarb Państwa – Kierownik Urzędu
Rejonowego w Słupsku (działka 891/2)
Użytkowanie wieczyste: ORLEN S.A.
Wadium: 17 114,00

CENA W...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Sławno, Polanowska

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Sławno ul. Polanowska 12
Województwo zachodniopomorskie
Działki nr: 905, 891/2
Powierzchnia działek: 392 m2
Księgi wieczyste nr KO1E/00002999/1,
KO1E/00009744/8
Sąd Rejonowy Sławno
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 905),
Skarb Państwa – Kierownik Urzędu
Rejonowego w Słupsku (działka 891/2)
Użytkowanie wieczyste: ORLEN S....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 140 zł

437 zł/m²

392 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Sławno, Polanowska

Cena wywoławcza:

171 140 zł

437 zł/m²

392 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Sławno ul. Polanowska 12
Województwo zachodniopomorskie
Działki nr: 905, 891/2
Powierzchnia działek: 392 m2
Księgi wieczyste nr KO1E/00002999/1,
KO1E/00009744/8
Sąd Rejonowy Sławno
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 905),
Skarb Państwa – Kierownik Urzędu
Rejonowego w Słupsku (działka 891/2)
Użytkowanie wieczyste: ORLEN S....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Sławno, Polanowska

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00,
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Sławno ul. Polanowska 12
Województwo zachodniopomorskie
Działki nr: 905, 891/2
Powierzchnia działek: 392 m2
Księgi wieczyste nr KO1E/00002999/1,
KO1E/00009744/8
Sąd Rejonowy Sławno
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 905),
Skarb Państwa – Kierownik Urzędu
Rejonowego w Słupsku (działka 891/2)
Użytkowanie wieczyste: ORLEN S....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 140 zł

437 zł/m²

392 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Sławno, Polanowska

Cena wywoławcza:

171 140 zł

437 zł/m²

392 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Sławno ul. Polanowska 12
Województwo zachodniopomorskie
Działki nr: 905, 891/2
Powierzchnia działek: 392 m2
Księgi wieczyste nr KO1E/00002999/1,
KO1E/00009744/8
Sąd Rejonowy Sławno
Właściciel: Skarb Państwa (działka nr 905),
Skarb Państwa – Kierownik Urzędu
Rejonowego w Słupsku (działka 891/2)
Użytkowanie wieczyste: ORLEN S....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Przedmiotem sprzedaży jest część nieruchomości objęta księgą wieczystą KW numer ***, która prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Sławnie IV Wydział Ksiąg Wieczystych tj. prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 154/2 o powierzchni 0,3594 ha położonej w miejscowości Postomino (gmina Postomino, powiat sławieński, woj. zachodniopomorskie. Zgodnie z Wypisem z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wydanym w dniu 06.12.2022 r., teren działki nr 154/2 ob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-12-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-15

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-23

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-26

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-10-04

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-04

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

54 000 zł

15,03 zł/m²

3 594 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-25

Organizator przetargu:
Poczta Polska SA
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Sińczyca

...odbędzie się w dniu 17.05.2022 r. o godz. 11.00 w Wydziale Sprzedaży przy
ul. Korzeniowskiego 2 w Szczecinie, pokój 77.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
- wpłata wadium na konto Oddziału wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem
nr postępowania: 1008/KNO/182/2022 w terminie do dnia 11.05.2022 r. Termin wpłaty oznacza termin
uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał
licytację zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia w d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

32,00 zł/m²

225 m²

Termin: 2022-05-16

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Sińczyca

Cena wywoławcza:

7 300 zł

32,00 zł/m²

225 m²

ul. Korzeniowskiego 2 w Szczecinie, pokój 77.