Cena wywoławcza:

58 536 zł

4,15 zł/m²

14 100 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

Cena wywoławcza:

58 536 zł

4,15 zł/m²

14 100 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Darłowo powiat sławieński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Darłowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 19.12.2025 r.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.131.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 387 zł

83,69 zł/m²

1 080 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

90 387 zł

83,69 zł/m²

1 080 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.132.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 973 zł

83,70 zł/m²

1 075 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

89 973 zł

83,70 zł/m²

1 075 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.133.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 738 zł

83,72 zł/m²

1 048 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

87 738 zł

83,72 zł/m²

1 048 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.134.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 701 zł

83,56 zł/m²

1 265 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

105 701 zł

83,56 zł/m²

1 265 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.137.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 409 zł

83,61 zł/m²

1 189 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

99 409 zł

83,61 zł/m²

1 189 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.130.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 828 zł

83,73 zł/m²

1 037 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

86 828 zł

83,73 zł/m²

1 037 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.129.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 гr., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 003 zł

83,62 zł/m²

1 172 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

98 003 zł

83,62 zł/m²

1 172 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość oķreślona w wykazie z dnia 19.12.2025 r.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.135.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 127 zł

83,57 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

104 127 zł

83,57 zł/m²

1 246 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.136.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 485 zł

83,60 zł/m²

1 202 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

100 485 zł

83,60 zł/m²

1 202 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
działając na podstawie art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 roku o gospodarowaniu
nieruchomośclami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości wpisanej do rejestru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 037 zł

98,83 zł/m²

1 083 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

Cena wywoławcza:

107 037 zł

98,83 zł/m²

1 083 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Dobiesław

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Darłowo powiat sławieński, pochodzącej z byłego PFZ Darłowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 30.03.2026 г.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.3.2026.IS, opublikowanym w dniu 08.04.2026 r., w skład której wcho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 854 zł

4,07 zł/m²

33 100 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Dobiesław

Cena wywoławcza:

134 854 zł

4,07 zł/m²

33 100 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Rolnictwai Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości
wpisanej do rejestru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

141 188 zł

34,96 zł/m²

4 038 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Krupy

Cena wywoławcza:

141 188 zł

34,96 zł/m²

4 038 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Cena wywoławcza:

113 391 zł

98,77 zł/m²

1 148 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

Cena wywoławcza:

113 391 zł

98,77 zł/m²

1 148 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
działając na podstawie art. 29 ust. 2 ustawy z dnia' 19 października 1991 roku o gospodarowaniu
wpisanej do rejest...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 068 zł

98,80 zł/m²

1 114 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Rusko

Cena wywoławcza:

110 068 zł

98,80 zł/m²

1 114 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości