Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Darłowo powiat sławieński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Darłowo.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 19.12.2025 r.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.136.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 485 zł

83,60 zł/m²

1 202 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

100 485 zł

83,60 zł/m²

1 202 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.130.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

86 828 zł

83,73 zł/m²

1 037 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

86 828 zł

83,73 zł/m²

1 037 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.129.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 гr., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 003 zł

83,62 zł/m²

1 172 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

98 003 zł

83,62 zł/m²

1 172 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość oķreślona w wykazie z dnia 19.12.2025 r.
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.135.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 127 zł

83,57 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

104 127 zł

83,57 zł/m²

1 246 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.137.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 409 zł

83,61 zł/m²

1 189 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

99 409 zł

83,61 zł/m²

1 189 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.131.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 387 zł

83,69 zł/m²

1 080 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

90 387 zł

83,69 zł/m²

1 080 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.132.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

89 973 zł

83,70 zł/m²

1 075 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

89 973 zł

83,70 zł/m²

1 075 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.133.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 738 zł

83,72 zł/m²

1 048 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

87 738 zł

83,72 zł/m²

1 048 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.134.2025.IS, opublikowanym w dniu 22.12.2025 r., w skład ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 701 zł

83,56 zł/m²

1 265 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Darłowo, Bukowo Morskie

Cena wywoławcza:

105 701 zł

83,56 zł/m²

1 265 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości