Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Ińsko

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Ińsko, Miałka

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI

udział w wysokości 1/3 części nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej działkę o nr ***/*** o powierzchni 20.252,00 m2, położonej w miejscowości Miałka, gmina Ińsko, powiat stargardzki

***Adres nieruchomości***
ul. , 73-140 Miałka, poczta Ińsko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty zadrzewione i zakrzewione

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 750 zł

2,41 zł/m²

20 252 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Ińsko, Miałka

Cena wywoławcza:

48 750 zł

2,41 zł/m²

20 252 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI

***Adres nieruchomości***
ul. , 73-140 Miałka, poczta Ińsko

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty zadrzewione i zakrzewione

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd R...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Czertyń

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.stargardzki, gmina Ińsko,obr.Czertyń, dz.nr 90/3,90/6,pow.0,3900 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 200 zł

10,56 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Czertyń

Cena wywoławcza:

41 200 zł

10,56 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ińsko, Bohaterów Warszawy

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Ińsko ul. Bohaterów Warszawy
województwo zachodniopomorskie,
powiat stargardzki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 33, 34
Łączna powierzchnia działek: 1.307 m²
Nr księgi wieczystej: SZ1T/00050084/0
Sąd Rejonowy w Stargardzie
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 52 800,00

CENA WYWOŁAWCZA: 528.000,00 PLN...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

528 000 zł

404 zł/m²

1 307 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Ińsko, Bohaterów Warszawy

Cena wywoławcza:

528 000 zł

404 zł/m²

1 307 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż poniższej nieruchomości

Ińsko ul. Bohaterów Warszawy
województwo zachodniopomorskie,
powiat stargardzki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 33, 34
Łączna powierzchnia działek: 1.307 m²
Nr księgi wieczystej: SZ1T/00050084/0
Sąd Rejonowy w Stargardzie
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 52 800,00

CENA WYWOŁAWCZA: 528.000,00 PLN...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Ińsko, Storkowo

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej w Storkowie, gmina Ińsko, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1T/*** stanowiącej własność *** ***.

Przedmiotem licytacji jest działka rolna o nr ew. ***/*** o pow. 0,3059 ha. Przy granicy działki skrzynka elektryczna. Sąsiedztwo działki stanowią tereny rekreacyjne, tereny zielone oraz jeziora. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy i Miasta Ińs...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 750 zł

15,94 zł/m²

3 059 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

stargardzki, gm. Ińsko, Storkowo

Cena wywoławcza:

48 750 zł

15,94 zł/m²

3 059 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.stargardzki, gmina Ińsko,obr.Ciemnik, dz.nr 241/3,328,332/2,333/1,pow.0,9628 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ińsko, Bohaterów Warszawy

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Ińsko ul. Bohaterów Warszawy
województwo zachodniopomorskie,
powiat stargardzki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 33, 34
Łączna powierzchnia działek: 1.307 m²
Nr księgi wieczystej: SZ1T/00050084/0
Sąd Rejonowy w Stargardzie
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.
Wadium: 52 800,00
CENA ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

528 000 zł

404 zł/m²

1 307 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Ińsko, Bohaterów Warszawy

Cena wywoławcza:

528 000 zł

404 zł/m²

1 307 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Ińsko ul. Bohaterów Warszawy
województwo zachodniopomorskie,
powiat stargardzki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 33, 34
Łączna powierzchnia działek: 1.307 m²
Nr księgi wieczystej: SZ1T/00050084/0
Sąd Rejonowy w Stargardzie
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.
Wadium: 52 800,00
CENA ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2025-12-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-19

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Ińsko, Bohaterów Warszawy

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00,
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Ińsko ul. Bohaterów Warszawy
województwo zachodniopomorskie,
powiat stargardzki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 33, 34
Łączna powierzchnia działek: 1.307 m²
Nr księgi wieczystej: SZ1T/00050084/0
Sąd Rejonowy w Stargardzie
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 52 800,00 PLN
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

528 000 zł

404 zł/m²

1 307 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Ińsko, Bohaterów Warszawy

Cena wywoławcza:

528 000 zł

404 zł/m²

1 307 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Ińsko ul. Bohaterów Warszawy
województwo zachodniopomorskie,
powiat stargardzki
Nieruchomość gruntowa niezabudowana
Działki nr 33, 34
Łączna powierzchnia działek: 1.307 m²
Nr księgi wieczystej: SZ1T/00050084/0
Sąd Rejonowy w Stargardzie
Właściciel gruntu: Skarb Państwa
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

Wadium: 52 800,00 PLN
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

OT Szczecin, woj. zachodniopomorskie, pow. stargardzki, gmina Ińsko obr. Ciemnik w dz.nr 241/3, 328, 332/2, 333/1 pow.0,9628 ha.

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ińsko

Syndyk ***. w upadłości z siedzibą w Poznaniu oferuje do łącznej sprzedaży z wolnej ręki za 35% wartości oszacowania:

1.nieruchomość gruntową zabudowana, stanowiąca działkę nr ***o powierzchni 0,0323 ha, położona w Ińsku, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie prowadzi księgę wieczystą nr ***, ujętą pod poz. 2.1 spisu inwentarza, za cenę nie niższą niż 423.500,00 zł netto,

2. prawo użytkowania wieczystego gruntu, stanowiącego działkę nr ***o powierzchni 0,0345 ha, położoną w Ińsku wraz z prawem...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

609 403 zł

1 966 zł/m²

310 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ińsko

Cena wywoławcza:

609 403 zł

1 966 zł/m²

310 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Ińsko

Syndyk ***8w upadłości z siedzibą w Poznaniu oferuje do łącznej sprzedaży z wolnej ręki za 45% wartości oszacowania:

1.nieruchomość gruntową zabudowana, stanowiąca działkę nr ***o powierzchni 0,0323 ha, położona w Ińsku, dla której Sąd Rejonowy w Stargardzie prowadzi księgę wieczystą nr ***, ujętą pod poz. 2.1 spisu inwentarza, za cenę nie niższą niż 544.500,00 zł netto,

2. prawo użytkowania wieczystego gruntu, stanowiącego działkę nr ***o powierzchni 0,0345 ha, położoną w Ińsku wraz z prawem ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

783 517 zł

2 527 zł/m²

310 m²

Termin: 2025-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Ińsko

Cena wywoławcza:

783 517 zł

2 527 zł/m²

310 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-01

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

...odbędzie się dnia 28 sierpnia 2025 r. (czwartek) o godzinie 09.00 w siedzibie
Starostwa Powiatowego w Stargardzie przy ulicy Skarbowej 1, w Sali nr 103.

1..Wadium w odpowiedniej, wyżej określonej wysokości winno wpłynąć do dnia 25 sierpnia
2025 r. na konto Starostwa Powiatowego w Stargardzie nr: 46 1020 4867 0000 1002 0007 9830
z odpowiednim dopiskiem:
„Wadium na działkę nr 23/4 obręb Ciemnik, gmina Ińsko”....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

22,92 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2025-08-28

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

55 000 zł

22,92 zł/m²

2 400 m²

z odpowiednim dopiskiem:
„Wadium na działkę nr 23/4 obręb Ciemnik, gmina Ińsko”....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-28

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Stargardzie
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow.stargardzki, gmina Ińsko,obr.Ciemnik, dz.nr 241/3,328,332/2,333/1,pow.0,9628 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Termin: 2025-08-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

stargardzki, gm. Ińsko, Ciemnik

Cena wywoławcza:

68 900 zł

7,16 zł/m²

9 628 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-27

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości