OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
na sprzedaż nieruchomości nieuzbrojonych, przeznaczonych pod budowę budynków mieszkalnych
jednorodzinnych wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych, położonych w obrębie ewidencyjnym 04
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO1I/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/21

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

61 000 zł

70,52 zł/m²

865 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

61 000 zł

70,52 zł/m²

865 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/21

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/24

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

70,84 zł/m²

974 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

69 000 zł

70,84 zł/m²

974 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/24

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/26

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 000 zł

70,79 zł/m²

1 003 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

71 000 zł

70,79 zł/m²

1 003 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA Il przetarg ustny nieograniczony
na dzień 13 lutego 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny nieruchomości
Działka nr 179/26

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 900 zł

6,30 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

Cena wywoławcza:

35 900 zł

6,30 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/16

Powierzchnia
nieruchomości
w h...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

99,01 zł/m²

909 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

90 000 zł

99,01 zł/m²

909 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/16

Powierzchnia
nieruchomości
w h...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/20

Powierzchnia
nieruchomości
w h...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 000 zł

98,00 zł/m²

898 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

88 000 zł

98,00 zł/m²

898 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/20

Powierzchnia
nieruchomości
w h...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/18

Powierzchnia
nieruchomości
w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

98,64 zł/m²

882 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

87 000 zł

98,64 zł/m²

882 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/18

Powierzchnia
nieruchomości
w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/22

Powierzchnia
nieruchomości
w h...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

98,69 zł/m²

993 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

98 000 zł

98,69 zł/m²

993 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 28 stycznia 2026 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/22

Powierzchnia
nieruchomości
w h...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór, Lipowa

...odbędzie się w sali konferenycjnej Urzędu Miejskiego w Białym Borze przy ul.
Słupskiej 10 w dniu 23 stycznia 2026 r o godz. 10.00.
Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i osoby prawne. Gmina nie ponosi kosztów odtworzenia
granic nieruchomości.
Warunkiem uczestnictwa w przetargach jest:
1. Wniesienie wadium w wysokości 3.800 zł do dnia 20 stycznia 2026 roku, (za datę
wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek urzędu) na
konto Urzędu Miejskiego w Biały...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 000 zł

36,50 zł/m²

1 041 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór, Lipowa

Cena wywoławcza:

38 000 zł

36,50 zł/m²

1 041 m²

Słupskiej 10 w dniu 23 stycznia 2026 r o godz. 10.00.
granic nieruchomości.
Warunkiem uczestnictwa w przetargach jest:
konto Urzędu Miejskiego w Biały...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Starosta Szczecinecki
ogłasza:
Ósmy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność
Skarbu Państwa, który zostanie przeprowadzony w dniu 16 stycznia 2025 r. o godz. 10.00 w
siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinka przy ul. Warcisława IV 16, pokój
nr 309.
Pierwszy przetarg został przeprowadzony w dniu 08 listopada 2024 r. i zakończył się
wynikiem negatywnym. Drugi przetarg został przeprowadzony w dniu 10 stycznia 2025 r.
i zakończył się wynikiem negatywnym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

5,04 zł/m²

2 976 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

15 000 zł

5,04 zł/m²

2 976 m²

Starosta Szczecinecki
ogłasza:
nr 309.
i zakończył się wynikiem negatywnym...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 080 zł

7,56 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

Cena wywoławcza:

43 080 zł

7,56 zł/m²

5 700 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 520 zł

81,96 zł/m²

775 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

Cena wywoławcza:

63 520 zł

81,96 zł/m²

775 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 460 zł

92,21 zł/m²

775 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

Cena wywoławcza:

71 460 zł

92,21 zł/m²

775 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 260 zł

8,82 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

Cena wywoławcza:

50 260 zł

8,82 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

106 zł/m²

883 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

94 000 zł

106 zł/m²

883 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości