OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
na sprzedaż nieruchomości nieuzbrojonych, przeznaczonych pod budowę budynków mieszkalnych
jednorodzinnych wraz z wykonaniem urządzeń budowlanych, położonych w obrębie ewidencyjnym 04
miasta Biały Bór, opisanych w księdze wieczystej nr KO1I/00016885/4, prowadzonej przez Sąd
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/25

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 000 zł

104 zł/m²

997 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

104 000 zł

104 zł/m²

997 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/25

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/27

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 000 zł

95,58 zł/m²

1 109 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

106 000 zł

95,58 zł/m²

1 109 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/27

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/29

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

87,19 zł/m²

1 835 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

160 000 zł

87,19 zł/m²

1 835 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/29

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/17

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

105 zł/m²

855 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

90 000 zł

105 zł/m²

855 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/17

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/21

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 000 zł

105 zł/m²

865 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

91 000 zł

105 zł/m²

865 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/21

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/24

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 000 zł

105 zł/m²

974 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

102 000 zł

105 zł/m²

974 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/24

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/26

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

96,71 zł/m²

1 003 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

97 000 zł

96,71 zł/m²

1 003 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/26

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/28

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

98,36 zł/m²

1 220 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

120 000 zł

98,36 zł/m²

1 220 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/28

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 000 zł

106 zł/m²

883 m²

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

94 000 zł

106 zł/m²

883 m²

BURMISTRZ BIAŁEGO BORU
OGŁASZA I przetarg ustny nieograniczony
na dzień 5 grudnia 2025 r.
na godz. 10.00
rejonowy w Szczecinku.

Numer geodezyjny
nieruchomości
Działka nr 179/19

Powierzchnia
nieruchomości
w ha
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór

Starosta Szczecinecki
ogłasza:
Siódmy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność
Skarbu Państwa, który zostanie przeprowadzony w dniu 21 listopada 2025 r. o godz. 10.00
w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinka przy ul. Warcisława IV 16, pokój
nr 309.
Pierwszy przetarg został przeprowadzony w dniu 08 listopada 2024 r. i zakończył się
wynikiem negatywnym. Drugi przetarg został przeprowadzony w dniu 10 stycznia 2025 r.
i zakończył się wynikiem negatyw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 000 zł

5,04 zł/m²

2 976 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Przetarg na działkę

Biały Bór

Cena wywoławcza:

15 000 zł

5,04 zł/m²

2 976 m²

Starosta Szczecinecki
ogłasza:
nr 309.
i zakończył się wynikiem negatyw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Szczecinku
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 440 zł

10,08 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

Cena wywoławcza:

57 440 zł

10,08 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 400 zł

102 zł/m²

775 m²

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

Cena wywoławcza:

79 400 zł

102 zł/m²

775 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Biały Bór, Lipowa

...odbędzie się w sali konferenycjnej Urzędu Miejskiego w Białym Borze przy ul. Słupskiej 10 w dniu 14 listopada 2025 r o godz. 10.00.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i osoby prawne. Gmina nie ponosi kosztów odtworzenia granic nieruchomości.

Warunkiem uczestnictwa w przetargach jest:

*** Wniesienie wadium w wysokości
5.000 zł do dnia 10 listopada 2025 roku, (za datę wniesienia wadium
uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek urzędu)
na konto Urzędu M...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

48,03 zł/m²

1 041 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

Biały Bór, Lipowa

Cena wywoławcza:

50 000 zł

48,03 zł/m²

1 041 m²

Warunkiem uczestnictwa w przetargach jest:

*** Wniesienie wadium w wysokości
na konto Urzędu M...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Biały Bór
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 400 zł

102 zł/m²

775 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Stepień

Cena wywoławcza:

79 400 zł

102 zł/m²

775 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 620 zł

11,34 zł/m²

5 700 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Biały Bór, Grabowo

Cena wywoławcza:

64 620 zł

11,34 zł/m²

5 700 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości