Przetargi KOWR: Świdwin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 970 zł

24,79 zł/m²

3 024 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

74 970 zł

24,79 zł/m²

3 024 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 890 zł

29,93 zł/m²

2 669 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

79 890 zł

29,93 zł/m²

2 669 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 770 zł

30,22 zł/m²

2 375 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

71 770 zł

30,22 zł/m²

2 375 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,16 zł/m²

2 608 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,16 zł/m²

2 608 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 890 zł

30,31 zł/m²

2 636 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

79 890 zł

30,31 zł/m²

2 636 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 970 zł

30,08 zł/m²

2 492 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

74 970 zł

30,08 zł/m²

2 492 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 740 zł

30,43 zł/m²

2 423 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

73 740 zł

30,43 zł/m²

2 423 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 970 zł

30,21 zł/m²

2 482 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

74 970 zł

30,21 zł/m²

2 482 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 890 zł

24,93 zł/m²

3 204 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

79 890 zł

24,93 zł/m²

3 204 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,10 zł/m²

2 613 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,10 zł/m²

2 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 350 zł

29,90 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

82 350 zł

29,90 zł/m²

2 754 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 280 zł

30,28 zł/m²

2 354 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

71 280 zł

30,28 zł/m²

2 354 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 270 zł

30,16 zł/m²

2 894 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

87 270 zł

30,16 zł/m²

2 894 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 900 zł

25,04 zł/m²

2 552 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

63 900 zł

25,04 zł/m²

2 552 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,27 zł/m²

2 599 m²

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, 17

Cena wywoławcza:

78 660 zł

30,27 zł/m²

2 599 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-17

Organizator przetargu:
KOWR
1                         51
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości