Cena wywoławcza:

16 630 zł

13,87 zł/m²

1 199 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

16 630 zł

13,87 zł/m²

1 199 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Ząbrowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 870 zł

9,79 zł/m²

1 825 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

17 870 zł

9,79 zł/m²

1 825 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 880 zł

19,90 zł/m²

1 049 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

20 880 zł

19,90 zł/m²

1 049 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Ząbrowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 000 zł

5,48 zł/m²

1 825 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Ząbrowo

Cena wywoławcza:

10 000 zł

5,48 zł/m²

1 825 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 930 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

33 930 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Bystrzyna

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 080 zł

3,52 zł/m²

17 058 m²

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Bystrzyna

Cena wywoławcza:

60 080 zł

3,52 zł/m²

17 058 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 580 zł

6,59 zł/m²

10 562 m²

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

69 580 zł

6,59 zł/m²

10 562 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 930 zł

6,62 zł/m²

3 010 m²

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

19 930 zł

6,62 zł/m²

3 010 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Smardzko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 430 zł

24,75 zł/m²

4 906 m²

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Smardzko

Cena wywoławcza:

121 430 zł

24,75 zł/m²

4 906 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Łąkowo

Cena wywoławcza:

5 910 zł

6,52 zł/m²

907 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
1                         51
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości