Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 900 zł

3,46 zł/m²

12 391 m²

Termin: 2024-04-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

42 900 zł

3,46 zł/m²

12 391 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 900 zł

3,46 zł/m²

12 391 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

42 900 zł

3,46 zł/m²

12 391 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 520 zł

3,00 zł/m²

9 170 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

27 520 zł

3,00 zł/m²

9 170 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 944 zł

4,00 zł/m²

2 862 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

10 944 zł

4,00 zł/m²

2 862 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 924 zł

4,00 zł/m²

5 254 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

21 924 zł

4,00 zł/m²

5 254 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 284 zł

4,00 zł/m²

8 302 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

31 284 zł

4,00 zł/m²

8 302 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 044 zł

4,00 zł/m²

6 922 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

28 044 zł

4,00 zł/m²

6 922 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

37 392 zł

5,00 zł/m²

6 922 m²

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

37 392 zł

5,00 zł/m²

6 922 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 592 zł

5,00 zł/m²

2 862 m²

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

14 592 zł

5,00 zł/m²

2 862 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 712 zł

5,00 zł/m²

8 302 m²

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

41 712 zł

5,00 zł/m²

8 302 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 232 zł

6,00 zł/m²

5 254 m²

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

Cena wywoławcza:

29 232 zł

6,00 zł/m²

5 254 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, ek

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 232 zł