Przetargi KOWR: Szczecin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Szczecin, Dąbie, m. 2

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. grodzki Szczecin, gmina Miasto Szczecin, obr. 4002 (Dąbie 2),dz.nr 1/79,pow.1,3211 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 950 000 zł

299 zł/m²

13 211 m²

Termin: 2024-08-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecin, Dąbie, m. 2

Cena wywoławcza:

3 950 000 zł

299 zł/m²

13 211 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-23

Organizator przetargu:
KOWR