Przetargi nieruchomości: Świnoujście

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

...odbędzie się 15 maja 2026 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27XXXXX111XXXXX187 - do dnia 11 maja 2026 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

2. przedłożenie komisji przetargowej przed otwarciem przetargu:

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Cena wywoławcza:

560 000 zł

8 358 zł/m²

67 m² 2 pokoje

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

• w przypadku osób fi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na dom

Świnoujście, Miodowa

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r.o godzinie 12:00 - w sali szkoleniowej w siedzibie TBS Lokum sp. z o.o.

Cena wywoławcza: 549 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

549 000 zł

3 475 zł/m²

158 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
TBS Lokum Sp. z o.o.
Przetarg na dom

Świnoujście, Miodowa

Cena wywoławcza:

549 000 zł

3 475 zł/m²

158 m²

Cena wywoławcza: 549 000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
TBS Lokum Sp. z o.o.
Przetarg na obiekt / lokal

Świnoujście, Fińska

Syndyk Masy Upadłości

***w upadłości

ogłasza Konkurs na wybór najkorzystniejszej oferty na zakup:

prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej budynkami biurowo-socjalnymi, magazynowymi i warsztatowymi, oznaczonej jako działka gruntu nr ew. *** o pow. 2,0588 ha, położonej w Świnoujściu przy ul. Fińskiej ***, obręb ewidencyjny Warszów 14 wraz z prawem własności położonej na niej budynków

Cena wywoławcza określona została na łączną kwotę 13.500.000,00 zł netto

Oferty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 500 000 zł

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Świnoujście, Fińska

Cena wywoławcza:

13 500 000 zł

Syndyk Masy Upadłości

***w upadłości

Oferty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Wojska Polskiego

...odbędzie się dnia 26.03.2026 r. o godz. 10:30 w siedzibie Syndyka Masy Upadłości***. w upadłości likwidacyjnej w Swarzędzu przy ul. Dworcowej 7 lok. 226. Otwarcie ofert jest jawne. W otwarciu mogą wziąć udział oferenci, którzy złożyli ofertę oraz wpłacili wadium.

10.Oferty wadliwe, sprzeczne z warunkami ogłoszenia, niekompletne, a w szczególności nie zawierające wszystkich informacji, o których mowa w Regulaminie Sprzedaży i ogłoszeniu, zostaną odrzucone i nie będą uwzględniane przy rozst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

850 421 zł

11 894 zł/m²

72 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

850 421 zł

11 894 zł/m²

72 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Wojska Polskiego

...odbędzie się dnia 26.03.2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Syndyka Masy Upadłości***w upadłości likwidacyjnej w Swarzędzu przy ul. Dworcowej 7 lok. 226. Otwarcie ofert jest jawne. W otwarciu mogą wziąć udział oferenci, którzy złożyli ofertę oraz wpłacili wadium.

10.Oferty wadliwe, sprzeczne z warunkami ogłoszenia, niekompletne, a w szczególności nie zawierające wszystkich informacji, o których mowa w Regulaminie Sprzedaży i ogłoszeniu, zostaną odrzucone i nie będą uwzględniane przy rozstrz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

765 000 zł

13 564 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

765 000 zł

13 564 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Wojska Polskiego

...odbędzie się w terminie i godzinach wskazanych w zestawieniu, w Swarzędzu, przy ul. Dworcowej 7, 62-020 Swarzędz.
*** Pełna treść regulaminów sprzedaży zawierających szczegółowe warunki i tryb procedowania w tym zakresie, jest dostępna na stronie internetowej www.hbp-sa.pl, adres e-mail do kontaktu: polska@hbp-sa.pl
***

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

725 000 zł

12 855 zł/m²

56 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

725 000 zł

12 855 zł/m²

56 m²

***

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Świnoujście, Norberta Barlickiego

...odbędzie się 13.03.2026 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 - do dnia 9.03.2026 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

• w przypadk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 002 zł/m²

4 590 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na działkę

Świnoujście, Norberta Barlickiego

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

1 002 zł/m²

4 590 m²

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

• w przypadk...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na działkę

Świnoujście, Wrzosowa

...odbędzie się 13.03.2026 roku o godzinie 11.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie wynosi nie mniej niż 1% ceny wywoławczej.

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 - do dnia 9.03.2026 roku. – za dzień wniesienia wadium uważa się dat...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

373 zł/m²

3 753 m²

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na działkę

Świnoujście, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

373 zł/m²

3 753 m²

Warunkiem udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na obiekt / lokal

Świnoujście

...odbędzie się W DNIU 22.01.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173). Pierwszy przetarg odbył się w dniu 18.09.2025 r.

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną uwzględniającą prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości.

3. Sprzedaż jest zwolniona od podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług. Stawka ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 000 zł

13 158 zł/m²

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na obiekt / lokal

Świnoujście

Cena wywoławcza:

14 000 000 zł

13 158 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Świnoujście, Osiedlowa

...odbędzie się 16.01.2026 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu ul. Wojska
Polskiego Nr 1/5 (I piętro).
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym że postąpienie wynosi nie mniej niż 1% ceny
wywoławczej.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. –
Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 - do dnia 12.01.2026 roku. – za dzień wniesienia wadium
uważa się datę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

467 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na działkę

Świnoujście, Osiedlowa

Cena wywoławcza:

500 000 zł

467 zł/m²

1 071 m²

Polskiego Nr 1/5 (I piętro).
wywoławczej.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
uważa się datę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Piłsudskiego

...odbędzie się 15.12.2025 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu
ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 -_ _do dnia 9.12.2025 roku – za dzień wniesienia wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

588 000 zł

5 892 zł/m²

100 m² 4 pokoje

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

588 000 zł

5 892 zł/m²

100 m² 4 pokoje

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem udziału w przetargu jest:

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

...odbędzie się 10.12.2025 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu
ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).
Warunkiem udziału w przetargu jest:
Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 - do dnia 04.12.2025 roku. – za dzień wniesienia
wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

10 340 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Cena wywoławcza:

700 000 zł

10 340 zł/m²

68 m² 2 pokoje

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).
Warunkiem udziału w przetargu jest:
wadium uważa się datę wpływu na konto depozytów Miasta...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Węgierska

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na I piętrze budynku mieszkalnego, przy ul. Węgierskiej 1/3, który składa się z jednego pokoju, kuchni oraz łazienki z wc o łącznej pow. użytkowej 30,61 m2, w tym:
*** pokój – 17,92 m2,
*** kuchnia – 11,02 m2,
*** łazienka z wc – 1,67 m2.
Wysokość pomieszczeń lokalu 2,52 m.
Z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej w wysokości 0,215 części.

Instalacje wewnętrzne – energia elektryczna, wodna, gaz, ogrzewanie – 1 piec kaflo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

3 234 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Świnoujście, Węgierska

Cena wywoławcza:

98 000 zł

3 234 zł/m²

30 m² 1 pokój

*** pokój – 17,92 m2,
*** kuchnia – 11,02 m2,
*** łazienka z wc – 1,67 m2.
Wysokość pomieszczeń lokalu 2,52 m.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY NR V/2025 NA SPRZEDAŻ PRAWA DO LOKALU NIEMIESZKALNEGO POŁOŻONEGO W ŚWINOUJŚCIU PRZY ULICY HOŁDU PRUSKIEGO ***Przedmiotem przetargu pisemnego nieograniczonego nr V/2025, zwanego dalej „Przetargiem” jest prawo własności lokalu niemieszkalnego o powierzchni 149,22 m² zlokalizowanego w suterynie budynku mieszkalnego położonego w Świnoujściu prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

503 000 zł

3 371 zł/m²

149 m² 9 pokoi

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na obiekt / lokal

Świnoujście, Hołdu Pruskiego

Cena wywoławcza:

503 000 zł

3 371 zł/m²

149 m² 9 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-09

Organizator przetargu:
Bank PKO BP
Przetarg na działkę

Świnoujście

...odbędzie się 14 listopada 2025 roku o godzinie 10.00 - w sali 130 Urzędu Miasta w Świnoujściu
ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem
udziału w przetargu jest:

1. wniesienie kwoty wadium, przelewem na konto Urzędu Miasta w Świnoujściu: PeKaO S. A. – Świnoujście NR 27 1240 3914 1111 0010 0965 1187 -_ _do dnia 10 listopada 2025 roku. – za dzień wniesienia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

570 000 zł

416 zł/m²

1 371 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
Przetarg na działkę

Świnoujście

Cena wywoławcza:

570 000 zł

416 zł/m²

1 371 m²

ul. Wojska Polskiego Nr 1/5 (I piętro).

Warunkiem
udziału w przetargu jest:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Świnoujście
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości