Przetargi i licytacje nieruchomości: Gdańsk, Stogi
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Przetarg na działkę
Gdańsk, Stogi, Kłosowa
PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA |
Cena wywoławcza:1 700 000 zł1 042 zł/m²1 631 m² Termin: 2026-01-28 Organizator przetargu: Urząd Miasta Gdańsk |
Przetarg na działkę
Gdańsk, Stogi, Kłosowa |
|||
Cena wywoławcza:1 700 000 zł1 042 zł/m²1 631 m² |
|||
|
PREZYDENT MIASTA GDAŃSKA |
|||
|
Termin: 2026-01-28
Organizator przetargu: Urząd Miasta Gdańsk |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Gdańsk, Stogi, Tamka
...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:187 275 zł5 075 zł/m²37 m² 2 pokoje Termin: 2024-10-23 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Gdańsk, Stogi, Tamka |
|||
Cena wywoławcza:187 275 zł5 075 zł/m²37 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-10-23
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Gdańsk, Stogi, Ugory
...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: |
Cena wywoławcza:181 333,33 zł3 929 zł/m²46 m² 2 pokoje Termin: 2024-10-17 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Gdańsk, Stogi, Ugory |
|||
Cena wywoławcza:181 333,33 zł3 929 zł/m²46 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-10-17
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza mieszkania
Gdańsk, Stogi, Ugory
Cena wywoławcza:181 333,33 zł3 929 zł/m²46 m² 2 pokoje Termin: 2024-09-25 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza mieszkania
Gdańsk, Stogi, Ugory |
|||
Cena wywoławcza:181 333,33 zł3 929 zł/m²46 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2024-09-25
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Przetarg na mieszkanie
Gdańsk, Stogi, Kaczeńce
...trzecia licytacja prawa własności nieruchomości położonej w Gdańsku, przy ul. Kaczeńce 1, lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 42,53 m2, dla którego Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ***, odbędzie się w dniu 8 grudnia 2023 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku, przy ul. Rzeźnickiej 54/56. |
Cena wywoławcza:208 650 zł4 968 zł/m²42 m² 2 pokoje Termin: 2023-12-08 Organizator przetargu: Urząd Skarbowy Gdańsk |
Przetarg na mieszkanie
Gdańsk, Stogi, Kaczeńce |
|||
Cena wywoławcza:208 650 zł4 968 zł/m²42 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-12-08
Organizator przetargu: Urząd Skarbowy Gdańsk |
|||
Przetarg na mieszkanie
Gdańsk, Stogi, Kaczańce
...druga licytacja prawa własności nieruchomości położonej w Gdańsku, przy ul. Kaczeńce 1, lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 42,53 m2, dla którego Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ***, odbędzie się w dniu 25 października 2023 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku, przy ul. Rzeźnickiej 54/56. |
Cena wywoławcza:224 700 zł5 350 zł/m²42 m² 2 pokoje Termin: 2023-10-25 Organizator przetargu: Urząd Skarbowy Gdańsk |
Przetarg na mieszkanie
Gdańsk, Stogi, Kaczańce |
|||
Cena wywoławcza:224 700 zł5 350 zł/m²42 m² 2 pokoje |
|||
|
|||
|
Termin: 2023-10-25
Organizator przetargu: Urząd Skarbowy Gdańsk |
|||
Przetarg na mieszkanie
Gdańsk, Stogi
...pierwsza licytacja prawa własności nieruchomości położonej w Gdańsku, przy ul. Kaczeńce 1, lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 42,53 m2, dla którego Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ***, odbędzie się w dniu 17 sierpnia 2023 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku, przy ul. Rzeźnickiej 54/56. |
Cena wywoławcza:240 750 zł5 732 zł/m²42 m² 2 pokoje Termin: 2023-08-17 Organizator przetargu: Syndyk |
Przetarg na mieszkanie
Gdańsk, Stogi |
|||
Cena wywoławcza:240 750 zł5 732 zł/m²42 m² 2 pokoje |
|||
|