Licytacje komornicze: Gliwice, Sikornik

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Olchowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY POŁOŻONY W GLIWICACH PRZY ULICY OLCHOWEJ ***/***

Lokal mieszkalny położony w Gliwicach przy ulicy Olchowej ***/***. Z prawem własności związany jest udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali - udział 220/1000. Lokal położony na 1 kondygnacji (parter) o powierzchni użytkowej mieszkalnej 68,36m2. Lokal składa się z kuchni ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

306 933,33 zł

3 651 zł/m²

84 m² 3 pokoje

Termin: 2026-07-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Olchowa

Cena wywoławcza:

306 933,33 zł

3 651 zł/m²

84 m² 3 pokoje

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Sikory

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: ***, położonego przy Sikory ***/***, 44-100 Gliwice, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach VIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/6.

Opis nieruchomości:
prawo odrębnej własności nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Gliwice przy ul. Sikory ***/***, o powierzchni użytkowej mieszkalnej 32,85m2, powierzchni przynależnej piwnicy 2,73m2, łącznie 35,58m2. (lokal mieszkalny położony na 6 k...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 500 zł

4 258 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Sikory

Cena wywoławcza:

151 500 zł

4 258 zł/m²

36 m² 1 pokój

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Gliwice, Sikornik, Słowików

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** położonej przy Słowików ***, 44-122 Gliwice, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Jana Siemińskiego 10a, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/5.
Opis nieruchomości:
nieruchomość: prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej, o nr działki ***/***, położonej w Gliwice, przy ul. Słowików ***, posiadająca...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

913 500 zł

Termin: 2026-01-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Gliwice, Sikornik, Słowików

Cena wywoławcza:

913 500 zł

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Oskara Kolberga

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Kolberga ***/***, 44-100 Gliwice, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach (adres: ul. Ojca Jana Siemińskiego 10A, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/5.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość lokalowa mieszkalna nr *** położona w Gliwicach przy ulicy Oskara Kolberga ***, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą o nr KW GL1G/***/5, z którego własnością związ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

153 000 zł

4 032 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Oskara Kolberga

Cena wywoławcza:

153 000 zł

4 032 zł/m²

38 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Rybitwy

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego położonego przy Rybitwy ***/***, 44-100 Gliwice, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/1.

Opis nieruchomości:
Lokal położony jest na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku i składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 37,65 m2. Z prawem własności przedmiotowego lokalu związany jest udział wynoszący 46/1000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

61 139,25 zł

1 624 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Rybitwy

Cena wywoławcza:

61 139,25 zł

1 624 zł/m²

38 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Gliwice, Sikornik, Olchowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Olchowa ***, 44-122 Gliwice, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział VIII Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Siemińskiego 10a, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/5.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położona w Gliwicach, obręb ewidencyjny Sikornik, przy ul. Olchowej ***, składająca się z działk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

650 700 zł

2 698 zł/m²

241 m² 5 pokoi

Termin: 2025-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Gliwice, Sikornik, Olchowa

Cena wywoławcza:

650 700 zł

2 698 zł/m²

241 m² 5 pokoi

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kormoranów

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego przy Kormoranów ***/***, 44-122 Gliwice, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział VIII Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Siemińskiego 10a, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1G/***/0.

Opis nieruchomości:
Ograniczone prawo rzeczowe w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Gliwicach przy ulicy Kormoranów *...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

225 750 zł

4 753 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kormoranów

Cena wywoławcza:

225 750 zł

4 753 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kochanowskiego

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są *** *** położonego przy *** *** Gliwice, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach Wydział VIII Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość lokalowa mieszkalna położona : 44-100 Gliwice, ul. *** *** Gliwice, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach VIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW ***] ; samodzielny lokal m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

90 225 zł

2 588 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2024-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

90 225 zł

2 588 zł/m²

35 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kormoranów

...pierwszej licytacji wynosi trzy czwarte wartości oszacowania tj. 105.750,00 zł (sto pięć tysięcy siedemset pięćdziesiąt 00/100).
Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania tj. 14 100,00 zł nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce, na rachunek bankowy komornika
o numerze: 08 1600 1172 1890 4770 2000 0003 BNP Paribas S.A. Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właści...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

105 750 zł

2 387 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Termin: 2023-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kormoranów

Cena wywoławcza:

105 750 zł

2 387 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-04-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kormoranów

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy Kormoranów 4/10, 44-122 Gliwice , dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach (adres: ul. Powstańców Warszawy 23, Gliwice, 44-100 Gliwice) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Przemysław Mrowiec na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 29-08-2022r. o godz.12:00 w budynku Sądu Rejonowego w Gliwicach mającego ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

204 600 zł

4 472 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2022-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kormoranów

Cena wywoławcza:

204 600 zł

4 472 zł/m²

46 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kochanowskiego

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Kochanowskiego 10, 44-100 Gliwice, dla którego Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotowy lokal składa się z dwóch pokoi , kuchni , WC , przedpokoju i spiżarki o łącznej powierzchni użytkowej 35,24 m2. Z prawem własności przemiotowej nieruchomości związany jest udział wynoszący 30/1000 w nieruchomości wspólnej , którą stanowi prawo wieczystego użytkowania g...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

69 000 zł

1 958 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2022-06-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

69 000 zł

1 958 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Zimorodka

...pierwsza licytacja

nieruchomości lokalowej położonej w miejscowości Gliwice przy ul. Zimorodka 13 wraz z prawami związanymi w postaci udziału wynoszącego 182/10000 w nieruchomości wspólnej położonej na działce nr 682 w obrębie Sikornik, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Dla nieruchomości wspólnej prowadzona jest księga wieczysta oznaczona nr KW ***. Nieruchomość przeznaczona na cele mieszkalne, zamieszkana przez dwi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

96 750 zł

1 903 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2022-01-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Gliwice, Sikornik, Zimorodka

Cena wywoławcza:

96 750 zł

1 903 zł/m²

51 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja