Przetargi nieruchomości: Katowice, Dąbrówka Mała

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Żniwna

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
z siedzibą w Katowicach przy ul. Gliwickiej 65 ogłasza przetarg ustny
na ustalenie pierwszeństwa w zawarciu umowy przyznającej prawo
do lokalu mieszkalnego i sprzedaży lokali niemieszkalnych w zasobach HGSM

Adres lokalu
data i godzina oglądania

ul. Żniwna 2/11
Katowice
11.05.2026r. godz. 14.25 – 14.40

Opis lokalu

skład: dwa pokoje, kuchnia, przedpokój
pow. uż.: 43,65m2
instalacje: elektryczna, wod-kan,
centralne ogrzewanie
kondy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 865 zł

2 746 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Żniwna

Cena wywoławcza:

119 865 zł

2 746 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Adres lokalu
data i godzina oglądania

ul. Żniwna 2/11
Katowice
11.05.2026r. godz. 14.25 – 14.40

Opis lokalu

skład: dwa pokoje, kuchnia, przedpokój
pow. uż.: 43,65m2
instalacje: elektryczna, wod-kan,
centralne ogrzewanie
kondy...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Wiertnicza

...odbędzie się w dniu 31.03.2026 r. o godz. 09:20 w sali nr 4-5 w siedzibie Urzędu Miasta Katowice, ul. Młyńska 4.

Prezydentowi Miasta Katowice przysługuje prawo odwołania lub unieważnienia przetargu.

Oglądanie lokalu będzie możliwe w dniach od 25.02.2026 r. do 23.03.2026 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Komunalnym Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej Oddział Eksploatacji Budynków nr 2 w Katowicach, ul. Bednorza 60, telefon _podany na bip.katowice.eu/Ogloszenia/TablicaOgloszen Prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

7 098 zł/m²

35 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Katowice
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Wiertnicza

Cena wywoławcza:

250 000 zł

7 098 zł/m²

35 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Katowice
Przetarg na działkę

Katowice, Dąbrówka Mała, Korczaka

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

O CZWARTYM PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ CZĘŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ POŁOŻONEJ W KATOWICACH PRZY
UL. KORCZAKA.

Zarząd Województwa Śląskiego informuje, iż zostało sporządzone ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż prawa własności części nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Województwa Śląskiego, objętej księgą wieczystą nr KA1K/00082500/5, położonej w Katowicach przy ul. Korczaka, o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

148 zł/m²

405 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Przetarg na działkę

Katowice, Dąbrówka Mała, Korczaka

Cena wywoławcza:

60 000 zł

148 zł/m²

405 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

UL. KORCZAKA.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Strzelców Bytomskich

...odbędzie się w trybie on-line w dniu 29.07.2025r. , szczegółowych informacji udziela dział członkowski, tel. 32/606-17-87,88.

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 11.07.2025r. o godz. 14.15 - 14.45.

Zgłoszenie udziału w przetargu odbywa się poprzez złożenie wypełnionego wniosku dopuszczającego do przetargu wraz z załącznikami.

Szczegółowe ogłoszenie i Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." dostępne są na stronie Spółdzielni, tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

307 085 zł

6 021 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Strzelców Bytomskich

Cena wywoławcza:

307 085 zł

6 021 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Żniwna

Oględziny lokalu są możliwe w dniu 14.07.2025r. o godz. 14.10 - 14.40.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 775 zł

4 646 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Żniwna

Cena wywoławcza:

199 775 zł

4 646 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-29

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Gen. Le Ronda

Lokal mieszkalny będący pustostanem w zasobach Hutniczo-Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Katowicach ul. Gliwicka 65, wystawiony do postępowania przetargowego ustalonego na dzień 26.06.2025r.

Bliższe informacje dotyczącego oględzin lokalu oraz Regulamin "z ustalania pierwszeństwa w zawarciu umowy..." zamieszczone są na stronie HGSM pod adresem:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 582 zł

3 167 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Katowice, Dąbrówka Mała, Gen. Le Ronda

Cena wywoławcza:

351 582 zł

3 167 zł/m²

111 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Dąbrówka Mała

...pierwsza licytacja nieruchomości tj. nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Sosnowcu, obręb 0009, przy ulicy Szosowej 14. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem produkcyjnym z zapleczem biurowo-socjalnym oraz budynkiem hali konstrukcji stalowej o łącznej pow. 0,2127 ha.

Cena oszacowania wynosi brutto: 3 027 000,00 zł

Kwota wywołania: 2 270 250,00 zł

WAŻNE: Warunkiem przystąpienia do licytacji jest złożenie wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania tj. 302 700,00 zł na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 270 250 zł

1 067 zł/m²

2 127 m²

Termin: 2024-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Dąbrówka Mała

Cena wywoławcza:

2 270 250 zł

1 067 zł/m²

2 127 m²

Cena oszacowania wynosi brutto: 3 027 000,00 zł

Kwota wywołania: 2 270 250,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Dąbrówka Mała, Siemianowicka

Zarządca masy sanacyjnej ETP S.A. w restrukturyzacji w Katowicach ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż nieruchomości wchodzących w skład masy sanacyjnej

*** Przedmiotem przetargu są nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 5A oraz w Siemianowicach Śląskich przy ul. Budowlanej wraz z wyposażeniem, w skład których wchodzą:

*** prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem biurowym, objętej księgą wieczystą nr *** stanowiącej działkę ew...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 264 000 zł

1 615 zł/m²

5 737 m²

Termin: 2024-04-22

Organizator przetargu:
Zarządca
Przetarg na obiekt / lokal

Katowice, Dąbrówka Mała, Siemianowicka

Cena wywoławcza:

9 264 000 zł

1 615 zł/m²

5 737 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-22

Organizator przetargu:
Zarządca
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości