Syndyk sprzeda: Rzeszów, Króla Stanisława Augusta

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Sportowa

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 53,60 m2, położonego na II piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Rzeszowie, ul. Sportowa ***, lokal nr ***(z lokalem związane jest wyłączne prawo korzystania z piwnicy), dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie, VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, dalej jako "Nieruch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

443 000 zł

8 265 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Sportowa

Cena wywoławcza:

443 000 zł

8 265 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Mikołaja Reja

Syndyk ROZBRAT Spółka z o.o. w upadłości

z siedzibą w Rzeszowie ogłasza przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż

w trybie art. 320 p. u. nieruchomości położonej w Rzeszowie, przy ul. Mikołaja Reja 9

W skład Przedmiotu Przetargu wchodzi:

1. prawo własności nieruchomości stanowiącej działkę gruntu nr ew. 550/7 o powierzchni 0,0144 ha, dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***;

2. prawo użytkowania wieczystego nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 646 400 zł

1 024 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2024-01-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Rzeszów, Króla Stanisława Augusta, Mikołaja Reja

Cena wywoławcza:

1 646 400 zł

1 024 zł/m²

1 608 m²

Syndyk ROZBRAT Spółka z o.o. w upadłości

W skład Przedmiotu Przetargu wchodzi:

2. prawo użytkowania wieczystego nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-19

Organizator przetargu:
Syndyk
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości