Przetargi i licytacje nieruchomości: podkarpackie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

jarosławski, gm. Pawłosiów, Pawłosiów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNTY ZABUDOWANE

działka nr ***/*** o pow./ m0,100-ha zabudowana

***Adres nieruchomości***
37-500 Pawłosiów, poczta Pawłosiów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Jarosławiu Wydział Ksiąg Wieczystych

***Cena wywołania***
250 425,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

250 425 zł

250 zł/m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

jarosławski, gm. Pawłosiów, Pawłosiów

Cena wywoławcza:

250 425 zł

250 zł/m²

GRUNTY ZABUDOWANE

działka nr ***/*** o pow./ m0,100-ha zabudowana

***Adres nieruchomości***
37-500 Pawłosiów, poczta Pawłosiów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty rolne zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
250 425,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Przemyśl

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r. o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1, sala nr 19.

Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. _w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości_ (Dz. U. z 2021 r., poz. 2213).

8. W przetargu mogą brać udział:

Osoby fizyczne – poprzez osobiste stawiennictwo, przedstawiając dowód tożsamości lub przez pełnomocnika na podstawie peł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

82,25 zł/m²

1 459 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Przetarg na działkę

Przemyśl

Cena wywoławcza:

120 000 zł

82,25 zł/m²

1 459 m²

8. W przetargu mogą brać udział:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Przemyśla
Licytacja komornicza działki

kolbuszowski, gm. Dzikowiec, Lipnica

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest dwanaście działek ewidencyjnych:
- działka ewidencyjna Nr *** zabudowana jest budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi, położona w Lipnicy, gmina Dzikowiec,
- działki ewidencyjne niezabudowane Nr ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***/***, ***/***, położone w Lipnicy, gmina Dzikowiec

Działki w.w. objęte są księgą wieczystą *** prowadzoną przez Sąd Rejon...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

175 125 zł

5,56 zł/m²

31 500 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kolbuszowski, gm. Dzikowiec, Lipnica

Cena wywoławcza:

175 125 zł

5,56 zł/m²

31 500 m²

## NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest dwanaście działek ewidencyjnych:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnobrzeski, gm. Grębów, Grębów, Dolańskich

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA EWIDENCYJNA *** (OBRĘB 0001 GRĘBÓW)

Działka ewidencyjna *** (obręb 0001 Grębów) zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi.

Adres nieruchomości
ul. Dolańskich ***, 39-410 Grębów, poczta Grębów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu VI Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wyw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

268 573,33 zł

2 633 zł/m²

102 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnobrzeski, gm. Grębów, Grębów, Dolańskich

Cena wywoławcza:

268 573,33 zł

2 633 zł/m²

102 m² 3 pokoje

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA EWIDENCYJNA *** (OBRĘB 0001 GRĘBÓW)

Adres nieruchomości
ul. Dolańskich ***, 39-410 Grębów, poczta Grębów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wyw...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 r., o godz. 9:00w siedzibie Urzędu Gminy.

Wadium w gotówce w wysokości 10 % ceny wywoławczej danej nieruchomości należy wpłacić na konto – Bank Spółdzielczy w Dynowie 26 9093 1017 2019 0190 0014 0001 do dnia 14.05.2026 r. Terminem wniesienia wadium jest data wpływu środków na rachunek bankowy Urzędu Gminy.W tytule wpłaty wadium należy podać: numer działki, położenie, imię i nazwisko (bądź dane obojga małżonków) lub dane firmy zamierzającej nabyć nieruchomość i...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 300 zł

4,30 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

4 300 zł

4,30 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

...odbędzie się w dniu 20.05.2026 r., o godz. 9:30w siedzibie Urzędu Gminy.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 800 zł

4,14 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Przetarg na działkę

brzozowski, gm. Dydnia, Wydrna

Cena wywoławcza:

5 800 zł

4,14 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dydnia
Licytacja komornicza domu

lubaczowski, gm. Lubaczów, Młodów, Pilipy

NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość gruntowa objęta księgą wieczystą KW *** prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Lubaczowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych, stanowiąca prawo własności działki nr *** o powierzchni 0,1371 ha (B 0,1215 ha, PsIII 0,0156 ha) zabudowanej wolnostojącym murowanym parterowym z poddaszem w części użytkowym jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 152,54 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

282 750 zł

1 854 zł/m²

153 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

lubaczowski, gm. Lubaczów, Młodów, Pilipy

Cena wywoławcza:

282 750 zł

1 854 zł/m²

153 m²

NIERUCHOMOŚĆ

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r., o godz. 12:00, w Urzędzie Gminy Świlcza,
36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 15 maja 2026 r.
przelewem na rachunek bankowy Gminy Świlcza Nr: 92 9159 1023 2005 5000 0026 0074
w Banku Spółdzielczym w Głogowie Młp. Oddział w Świlczy. W tytule przelewu należy
wpisać ,,wadium – działka 372/18 Trzciana”.
Za datę wpłaty uznaje się datę wpływu środków na rachunek Urzędu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

110 zł/m²

456 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

50 000 zł

110 zł/m²

456 m²

36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 372/18 Trzciana”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r., o godz. 13:40, w Urzędzie Gminy Świlcza,
36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/5 Trzciana”.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

192 zł/m²

780 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

150 000 zł

192 zł/m²

780 m²

36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/5 Trzciana”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 r., o godz. 13:00, w Urzędzie Gminy Świlcza,
36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/6 Trzciana”....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

147 zł/m²

885 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Przetarg na działkę

rzeszowski, gm. Świlcza, Trzciana

Cena wywoławcza:

130 000 zł

147 zł/m²

885 m²

36- 072 Świlcza 168, sala nr 7, parter.
wpisać ,,wadium – działka 2753/6 Trzciana”....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świlcza
Licytacja komornicza domu

rzeszowski, gm. Boguchwała, Nosówka

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MIESZKALNYM, OZNACZONA JAKO DZIAŁKA NR *** W OBRĘBIE EWIDENCYJNYM 0006 NOSÓWKA GM. BOGUCHWAŁA POWIAT RZESZOWSKI O POWIERZCHNI 0,12 H.

Nieruchomość objęta wspólnością ustawową majątkową małżeńską dłużników *** i ***

Nieruchomość położona jest w centralnej części miejscowości Nosówka, po zachodniej stronie drogi ekspresowej S19, w odległości około 8,1 km od centrum miasta Boguchwała. Bezpośr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

544 875 zł

5 449 zł/m²

100 m² 5 pokoi

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

rzeszowski, gm. Boguchwała, Nosówka

Cena wywoławcza:

544 875 zł

5 449 zł/m²

100 m² 5 pokoi

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

jarosławski, gm. Laszki, Wysocko

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania pisemnych ofert w otwartym konkursie na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości całego prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym, obejmującej działkę ewidencyjną nr *** o powierzchni 0,1273 ha, położonej w miejsco...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

950 zł/m²

100 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

jarosławski, gm. Laszki, Wysocko

Cena wywoławcza:

95 000 zł

950 zł/m²

100 m² 1 pokój

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Łęki Dukielskie

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 3-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 550 zł

7,30 zł/m²

3 500 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Łęki Dukielskie

Cena wywoławcza:

25 550 zł

7,30 zł/m²

3 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Iwla

Publiczne przetargi ustne (licytacja) nieograniczone na sprzedaż 2-ch odrębnych nieruchomości, niezabudowanych.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 140 zł

9,49 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Dukla, Iwla

Cena wywoławcza:

16 140 zł

9,49 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dukla

Publiczny przetarg ustny (licytacja) nieograniczony na sprzedaż 1 nieruchomości, niezabudowanej.
Pełna treść ogłoszenia przetargowego podana jest w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 530 zł

4,51 zł/m²

3 889 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dukla

Cena wywoławcza:

17 530 zł

4,51 zł/m²

3 889 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości