Licytacje komornicze: Szczecin, Bukowe-Klęskowo

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Łubinowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO NR 28, POŁOŻONEGO W SZCZECINIE, PRZY UL. ŁUBINOWEJ ***, KW NR *** ***

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr, położonego w Szczecinie, przy ul. Łubinowej ***, o powierzchni użytkowej 48,50 m2 (zgodnie z KW: Pole powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych: 48,5 M2), znajdującego się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Dąb" w Szczecinie, dla któ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

246 000 zł

5 072 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Łubinowa

Cena wywoławcza:

246 000 zł

5 072 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, ul. Rydla

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Kawalerka o powierzchni użytkowej 31,00 m2 wraz z przynależnym udziałem wynoszącym 3100/4732190 w częściach wspólnych budynku i w działce gruntu, objętych księgą wieczystą KW nr ***. Lokal znajduje się na 2. piętrze

Adres nieruchomości
ul. Rydla ***/***, 70-783 Szczecin, poczta Szczecin

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księg...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

162 000 zł

5 226 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, ul. Rydla

Cena wywoławcza:

162 000 zł

5 226 zł/m²

31 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Adres nieruchomości
ul. Rydla ***/***, 70-783 Szczecin, poczta Szczecin

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księg...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Lucjana Rydla

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Lucjana Rydla ***/***, 70-783 Szczecin, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Pl. Żołnierza Polskiego 16, Szczecin, 70-551 Szczecin) prowadzi księgę wieczystą o numerze SZ1S/***/***.

Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o łącznej powierzchni 29,90 m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki i prz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

210 000 zł

7 023 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2024-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Lucjana Rydla

Cena wywoławcza:

210 000 zł

7 023 zł/m²

30 m² 1 pokój

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Seledynowa

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

której przedmiotem jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 77,40 m2 położonego w miejscowości Szczecin przy ulicy Seledynowej nr 47, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr ***.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego przysługuje dłużnikowi***

Przedmiotowy lokal położony jest w budynku wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

432 225 zł

5 584 zł/m²

77 m² 2 pokoje

Termin: 2023-01-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Seledynowa

Cena wywoławcza:

432 225 zł

5 584 zł/m²

77 m² 2 pokoje

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Przedmiotowy lokal położony jest w budynku wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Pomarańczowa

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Pomarańczowa 21, 70-781 Szczecin, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 286 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 214 875,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

214 875 zł

4 350 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Pomarańczowa

Cena wywoławcza:

214 875 zł

4 350 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Fioletowa

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego w miejscowości Szczecin, ul. Fioletowa 53, znajdującego się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "Dąb" w Szczecinie, posiadającego założoną księgę wieczystą w X Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie o numerze *** należącego do dłużnika ***
Powyższa nieruchomość została oszacowana na kwotę: 360.000,00 zł. Cena wywoławcza w po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

270 000 zł

3 054 zł/m²

88 m² 5 pokoi

Termin: 2022-01-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Fioletowa

Cena wywoławcza:

270 000 zł

3 054 zł/m²

88 m² 5 pokoi

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Akwarelowa

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Akwarelowa 31, 70-781 Szczecin , dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 172 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 129 075,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 17 210,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

129 075 zł

4 337 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Akwarelowa

Cena wywoławcza:

129 075 zł

4 337 zł/m²

30 m² 1 pokój

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Łubinowa

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

której przedmiotem jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr *** o powierzchni 49 m2 położonego w miejscowości Szczecin przy ul. Łubinowej ***, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***.

Suma oszacowania wynosi: 298.000,00 zł (słownie: dwieście dziew...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

223 500 zł

4 561 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Łubinowa

Cena wywoławcza:

223 500 zł

4 561 zł/m²

49 m² 2 pokoje

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości