Przetargi Spółek Skarbu Państwa: Kraków, Nowa Huta

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Kraków, Nowa Huta, Osiedla Centrum E

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu pisemnego.

Termin składania ofert: do 27 kwietnia 2026 r. do godz. 15:00

Transakcja zwolniona z podatku VAT

Wadium: 48 950 zł

Wymagania ofertowe oraz dokumenty dotyczące Nieruchomości dostępne są u osoby kontaktowej:

Michał Ornoch

Przedmiotem sprzedaży jest przysługujące Spółce spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego nr ***, o łącznej powierzchni 164,80 mkw. (powierzchnia na podstawie przydziału lokalu oraz zapisów k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

979 000 zł

5 941 zł/m²

165 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
PZU
Przetarg na obiekt / lokal

Kraków, Nowa Huta, Osiedla Centrum E

Cena wywoławcza:

979 000 zł

5 941 zł/m²

165 m²

Nieruchomość sprzedawana w trybie przetargu pisemnego.

Transakcja zwolniona z podatku VAT

Wadium: 48 950 zł

Michał Ornoch

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
PZU
Przetarg na działkę

Kraków, Spławy

...odbędzie się w dniu 11.05.2023 r. o godz. 11:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 401. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/284/2023 w terminie do dnia 08.05.2023 r., oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego.
Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał licytację zaliczone zostanie na pocze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Spławy

Cena wywoławcza:

170 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

...odbędzie się w dniu 28.03.2023 r. o godz. 11:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 401. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/132/2023 w terminie do dnia 24.03.2023 r., oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

122 zł/m²

1 389 m²

Termin: 2023-03-28

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

Cena wywoławcza:

170 000 zł

122 zł/m²

1 389 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-28

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

...odbędzie się w dniu 26.01.2023 r. o godz. 11:00 w siedzibie Ogłaszającego, pokój 401. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium na konto Ogłaszającego wskazane w Regulaminie przetargowym z podaniem nr postępowania: 1004/KNO/817/2022 w terminie do dnia 23.01.2023 r., oraz złożenie dokumentów zgodnie z regulaminem. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty na rachunku Ogłaszającego.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

122 zł/m²

1 389 m²

Termin: 2023-01-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta

Cena wywoławcza:

170 000 zł

122 zł/m²

1 389 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-26

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta, Glinik

...odbędzie się w dniu 08.12.2021 r. o godz. 11:00 w
siedzibie Ogłaszającego, pokój 312.
Warunkami przystąpienia do przetargu są:
- wpłata wadium na konto wskazane w Regulaminie przetargowym, z podaniem nr postępowania:
1004/KNO/671/2021, w terminie do dnia 03.12.2021 r. Termin wpłaty oznacza termin uznania wpłaty
na rachunku Ogłaszającego. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który wygrał przetarg,
zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia w dniu sprzedaży. Zasady zwrotu lub prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

82,00 zł/m²

1 638 m²

Termin: 2021-12-08

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Kraków, Nowa Huta, Glinik

Cena wywoławcza:

134 000 zł

82,00 zł/m²

1 638 m²

...odbędzie się w dniu 08.12.2021 r. o godz. 11:00 w
siedzibie Ogłaszającego, pokój 312.
Warunkami przystąpienia do przetargu są: