Licytacje komornicze: Sosnowiec, Centrum

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Sosnowiec, Centrum, Modrzejowska

...druga licytacja nieruchomości:

***LOKAL NIEMIESZKALNY O POW: 157,31M2***
wraz z udziałem 15731 / 92295 w nieruchomości wspólnej

***Adres nieruchomości***
Modrzejowska ***/***, 41-200 Sosnowiec, poczta M. Sosnowiec

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
297 918,00 zł
(2/3 ceny ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

297 918 zł

1 894 zł/m²

157 m²

Termin: 2026-06-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Sosnowiec, Centrum, Modrzejowska

Cena wywoławcza:

297 918 zł

1 894 zł/m²

157 m²

...druga licytacja nieruchomości:

***LOKAL NIEMIESZKALNY O POW: 157,31M2***
wraz z udziałem 15731 / 92295 w nieruchomości wspólnej

***Adres nieruchomości***
Modrzejowska ***/***, 41-200 Sosnowiec, poczta M. Sosnowiec

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
297 918,00 zł
(2/3 ceny ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Modrzewiowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ WE WSPÓLNOŚCI USTAWOWEJ MAJĄTKOWEJ MAŁŻEŃSKIEJ, Z WŁASNOŚCIĄ LOKALU ZWIAZANE JEST PRAWO WIECZYSTEGO UZYTKOWANIA GRUNTU DO DNIA 5 GRUDNIA 2089 ROKU

Lokal mieszkalny o powierzchni 62,33 m(2): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, lokal położony na parterze w budynku 4 piętrowym. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,28 m(2).

***Adres nieruchomości***
Modrzewiowa ***/***, 41-200 Sosnowiec, poczta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

234 000 zł

3 754 zł/m²

62 m² 3 pokoje

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Modrzewiowa

Cena wywoławcza:

234 000 zł

3 754 zł/m²

62 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
Modrzewiowa ***/***, 41-200 Sosnowiec, poczta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Sosnowiec, Centrum, Sienkiewicza

...druga licytacja :

- lokalu użytkowego, którego właścicielem jest *** ***-***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** *** położonego przy Sienkiewicza ***/VII, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kaliska 7/3, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/6.

Opis nieruchomości:
LICYTACJA W CELU ZNIESIENIA WSPÓŁWŁASNOŚCI, BRAK INDYWIDUALNEJ KSIĘGI WIECZYSTEJ DLA PRZEDMIOTOWEGO LOKALU nieru...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

260 000 zł

1 784 zł/m²

146 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Sosnowiec, Centrum, Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

260 000 zł

1 784 zł/m²

146 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Naftowa

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Naftowa ***/***, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kaliska 7, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/5.

Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Suma oszacowania wynosi 330 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 220 266,6...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

220 266,67 zł

4 059 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Naftowa

Cena wywoławcza:

220 266,67 zł

4 059 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Zwycięstwa

...druga licytacja elektroniczna nieruchomości: lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego pod adresem: 41-200 Sosnowiec, Zwycięstwa ***/*** na II kondygnacji nadziemnej (1 piętrze), o powierzchni użytkowej wynoszącej 70,57 m2, składającej się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, wynoszącym 9010/100000, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/9, będącego własnością dłużnika: **...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

239 333,33 zł

3 391 zł/m²

71 m² 4 pokoje

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Zwycięstwa

Cena wywoławcza:

239 333,33 zł

3 391 zł/m²

71 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Zwycięstwa

...pierwsza licytacja elektroniczna nieruchomości: lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego pod adresem: 41-200 Sosnowiec, Zwycięstwa ***/*** na II kondygnacji nadziemnej (1 piętrze), o powierzchni użytkowej wynoszącej 70,57 m2, składającej się z 4 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, wynoszącym 9010/100000, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/9, będącego własnością dłużnika:...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

269 250 zł

3 815 zł/m²

71 m² 4 pokoje

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Zwycięstwa

Cena wywoławcza:

269 250 zł

3 815 zł/m²

71 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Naftowa

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Naftowa ***/I/***, 41-200 M. Sosnowiec, dla którego SĄD REJONOWY SOSNOWIEC VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , SOSNOWIEC, 69-100 SOSNOWIEC) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/6.

Suma oszacowania wynosi 227 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 170 850,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

170 850 zł

3 142 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Naftowa

Cena wywoławcza:

170 850 zł

3 142 zł/m²

54 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Pileckiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego przy Pileckiego ***/***, 41-200 Sosnowiec, dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kaliska 7, Sosnowiec, 41-200 Sosnowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1S/***/0.

Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny położony w budynku wielolokalowym na parterze, lokal typu m3, (2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC i przedpokój) o powierzchni 36,63...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

108 000 zł

2 948 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Sosnowiec, Centrum, Pileckiego

Cena wywoławcza:

108 000 zł

2 948 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości: