Przetargi nieruchomości: gm. Dołhobyczów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/702/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

1) Prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem gospodarczym konstrukcji lekkiej położonej w miejscowości Dołhobyczów obejmuje działkę gruntu oznaczoną nr ew. ***/1 o powierzchni 0,2921 ha, dla których Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***,
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

373 000 zł

769 zł/m²

485 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

373 000 zł

769 zł/m²

485 m² 1 pokój

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kadłubiska

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Kadłubiska obejmuje działkę gruntu oznaczoną nr ew. ***/1 o powierzchni 3,02 ha, dla których Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***,

w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najko...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

6,29 zł/m²

30 200 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kadłubiska

Cena wywoławcza:

190 000 zł

6,29 zł/m²

30 200 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Dołhobyczów obejmuje działkę gruntu leśnego oznaczoną nr ew. ***o powierzchni 0,85 ha, dla których Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***,

w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyb...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

361 300 zł

6,67 zł/m²

54 200 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

361 300 zł

6,67 zł/m²

54 200 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyb...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kadłubiska

Prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Oszczów obejmuje działkę gruntu oznaczoną nr ew. ***o powierzchni 2,42 ha, dla których Sąd Rejonowy w Hrubieszowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***,

w trybie sprzedaży z wolnej ręki. Syndyk dokona wyboru najkorzystniejszej oferty za cenę nie mniej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 480 000 zł

61,16 zł/m²

24 200 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kadłubiska

Cena wywoławcza:

1 480 000 zł

61,16 zł/m²

24 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

...odbędzie się 31 lipca 2025 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
Wadium należy wpłacić w gotówce w kasie Urzędu Gminy w Dołhobyczowie
lub przelewem na konto Gminy Dołhobyczów w BS Dołhobyczów Nr 22 9603
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 28 lipca 2025 roku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 600 zł

17,83 zł/m²

2 782 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

49 600 zł

17,83 zł/m²

2 782 m²

...odbędzie się 31 lipca 2025 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 28 lipca 2025 roku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

...odbędzie się 31 lipca 2025 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 28 lipca 2025 roku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

49 100 zł

17,83 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

49 100 zł

17,83 zł/m²

2 754 m²

...odbędzie się 31 lipca 2025 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 28 lipca 2025 roku....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-31

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

...odbędzie się 9 czerwca 2025 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 2 czerwca 2025 roku. Wpłacone wadium
przez osobę, która przetarg wygra zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia
a w przypadku uchylenia się przez osobę od zawarcia umowy ulega
przepadkowi na rzecz sprzedającego.
Nabywca ponosi koszty sporządze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 200 zł

35,66 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

98 200 zł

35,66 zł/m²

2 754 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

99 200 zł

35,66 zł/m²

2 782 m²

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

99 200 zł

35,66 zł/m²

2 782 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 500 zł

9,78 zł/m²

20 000 m²

Termin: 2025-05-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

Cena wywoławcza:

195 500 zł

9,78 zł/m²

20 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kościaszyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 500 zł

15,37 zł/m²

3 675 m²

Termin: 2024-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kościaszyn

Cena wywoławcza:

56 500 zł

15,37 zł/m²

3 675 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

1,54 zł/m²

13 000 m²

Termin: 2024-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

Cena wywoławcza:

20 000 zł

1,54 zł/m²

13 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

...odbędzie się dnia 5 marca 2024 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy
Wadium należy wpłacić w gotówce w kasie Urzędu Gminy w Dołhobyczowie lub przelewem
na konto Gminy Dołhobyczów w PBS w Zamościu Oddział w Dołhobyczowie Nr 22 9603
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 28 lutego 2024 roku. Wpłacone wadium przez osobę,
która przetarg wygra zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia a w przypadku uchylenia się
przez osobę od zawarci umowy ulega przepadkowi na rzecz sprzedającego.
Nabywca ponosi koszty ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 400 zł

593 zł/m²

100 m²

Termin: 2024-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

Cena wywoławcza:

59 400 zł

593 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-05

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kościaszyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 zł

0,01 zł/m²

19 385 m²

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kościaszyn

Cena wywoławcza:

116 zł

0,01 zł/m²

19 385 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kadłubiska

...odbędzie się dnia 27 listopada 2023 roku o godz. 10otl
w Urzędzie Gminy w Dołhobyczowie
lub przelewem na konto Gminy Dołhobyczów w PBS w Zamościu Oddział
w Dołhobyczowie Nr 22 9603 0006 2001 0000 0433 0020 do dnia
20 listopada 2023 roku. Wpłacone wadium przez osobę, która przetarg wygra
zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia a w przypadku uchylenia się przez
osobę od zawarcia umowy ulega przepadkowi na rzecz sprzedająceg...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 895 zł

7,37 zł/m²

800 m²

Termin: 2023-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Kadłubiska

Cena wywoławcza:

5 895 zł

7,37 zł/m²

800 m²

...odbędzie się dnia 27 listopada 2023 roku o godz. 10otl
w Urzędzie Gminy w Dołhobyczowie
w Dołhobyczowie Nr 22 9603 0006 2001 0000 0433 0020 do dnia
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

...odbędzie się 28 sierpnia 2023 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 22 sierpnia 2023 roku. Wpłacone wadium
przepadkowi na rzecz sprzedającego.
Nabywca ponosi koszty sporz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 100 zł

14,56 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2023-08-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

40 100 zł

14,56 zł/m²

2 754 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości