Przetargi nieruchomości: gm. Dołhobyczów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

...odbędzie się 28 sierpnia 2023 roku o godz. 10.00 w Urzędzie
Gminy w Dołhobyczowie.
Wadium należy wpłacić w gotówce w kasie Urzędu Gminy w Dołhobyczowie
lub przelewem na konto Gminy Dołhobyczów w BS Dołhobyczów Nr 22 9603
0006 2001 0000 0433 0020 do dnia 22 sierpnia 2023 roku. Wpłacone wadium
przez osobę, która przetarg wygra zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia
a w przypadku uchylenia się przez osobę od zawarcia umowy ulega
przepadkowi na rzecz sprzedającego.
Nabywca ponosi koszty sporz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 100 zł

14,56 zł/m²

2 754 m²

Termin: 2023-08-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów

Cena wywoławcza:

40 100 zł

14,56 zł/m²

2 754 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

10,50 zł/m²

20 000 m²

Termin: 2023-05-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

Cena wywoławcza:

210 000 zł

10,50 zł/m²

20 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

...odbędzie się dnia 11 maja 2023 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy
w Dołhobyczowie.
Wadium należy wpłacić w gotówce w kasie Urzędu Gminy w Dołhobyczowie lub przelewem na konto
Gminy Dołhobyczów w PBS w Zamościu Oddział w Dołhobyczowie Nr 22 9603 0006 2001 0000 0433
0020 do dnia 08 ma ja 2023 roku. Wpłacone wadium przez osobę, która przetarg wygra zaliczone zostanie
na poczet ceny nabycia a w przypadku uchylenia się przez osobę od zawarci umowy' ulega przepadkowi na
rzecz sprzedającego.
Nabyw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 600 zł

1 021 zł/m²

74 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na mieszkanie

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

Cena wywoławcza:

75 600 zł

1 021 zł/m²

74 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

Cena wywoławcza:

71 850 zł

717 zł/m²

100 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na obiekt / lokal

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

Cena wywoławcza:

71 850 zł

717 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na mieszkanie

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

Cena wywoławcza:

97 970 zł

1 021 zł/m²

96 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na mieszkanie

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Dołhobyczów, Polna

Cena wywoławcza:

97 970 zł

1 021 zł/m²

96 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dołhobyczów
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

10,50 zł/m²

20 000 m²

Termin: 2023-03-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

Cena wywoławcza:

210 000 zł

10,50 zł/m²

20 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Lipina

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 650 zł

2,00 zł/m²

6 999 m²

Termin: 2022-03-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Lipina

Cena wywoławcza:

11 650 zł

2,00 zł/m²

6 999 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Lipina

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 200 zł

1,00 zł/m²

7 504 m²

Termin: 2022-03-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Lipina

Cena wywoławcza:

7 200 zł

1,00 zł/m²

7 504 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Lipina

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 400 zł

1,00 zł/m²

7 822 m²

Termin: 2022-03-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Lipina

Cena wywoławcza:

9 400 zł

1,00 zł/m²

7 822 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-03-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

4,00 zł/m²

1 826 m²

Termin: 2022-02-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

Cena wywoławcza:

7 500 zł

4,00 zł/m²

1 826 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

2,00 zł/m²

13 000 m²

Termin: 2021-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

hrubieszowski, gm. Dołhobyczów, Myców

Cena wywoławcza:

27 000 zł

2,00 zł/m²

13 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości