Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Leśna

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Leśna, Pocztowa

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 11.00
w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Leśnej przy ul. Elizy Orzeszkowej 11b

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 62.000,00 zł w terminie do dnia 11 maja 2026 r. na konto Urzędu Miejskiego w Leśnej – ŁBS w Lubaniu O/Leśna nr: 69XXXXX200XXXXX010.
Wadium należy wnieść w pieniądzu.
UWAGA: Na dowodzie wpłaty należy wpisać numer ewidencyjny nieruchomości (ulicę, numer lokalu, obręb).
O wysokości postąpienia decyd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

620 000 zł

1 661 zł/m²

373 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Przetarg na obiekt / lokal

Leśna, Pocztowa

Cena wywoławcza:

620 000 zł

1 661 zł/m²

373 m² 1 pokój

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 11.00

Wadium należy wnieść w pieniądzu.
O wysokości postąpienia decyd...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Przetarg na mieszkanie

Leśna, Jana Kochanowskiego

LOKALIZACJA

Nieruchomość zlokalizowana ok. 120 m w kierunku południowo – zachodnim od Rynku, ok. 120 m od siedziby Urzędu Miasta w Leśnej. W odległości ok. 3,5 km zlokalizowane jest przejście graniczne w Miłoszowie (PL - CZ). Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna w formie V kondygnacyjnych budynków wzniesionych w latach 70 – 80 tych XX w. w technologii wielkopłytowej oraz przedwojenna zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna usytuowana wzdłuż przebiegu u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

4 135 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Leśna, Jana Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

4 135 zł/m²

27 m² 1 pokój

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza domu

lubański, gm. Leśna, Smolnik

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZ.NR ***/***, ***/***

- nieruchomość gruntowa: dz. nr ***/*** o łącznej pow. 400m2 stanowiąca grunty rolne zabudowane (Br-PsIII) i zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, w niewielkiej części podpiwniczonym o pow. zabudowy 95,00m2 i pow. użytkowej 83,42m2. Budynek wzniesiony ok. 1890r w technologii tradycyjnej, murowanej, częściowo w konstrukcji szkieletowej z wypełnieniem cegłą oraz gliną...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

108 000 zł

1 295 zł/m²

83 m² 3 pokoje

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

lubański, gm. Leśna, Smolnik

Cena wywoławcza:

108 000 zł

1 295 zł/m²

83 m² 3 pokoje

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DZ.NR ***/***, ***/***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Leśna, Rynek

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 3.500,00 zł w terminie do dnia 07 kwietnia 2026 r. na konto Urzędu Miejskiego w Leśnej – ŁBS
w Lubaniu O/Leśna nr: 69XXXXX200XXXXX010.
Wadium należy wnieść w pieniądzu.
UWAGA: Na dowodzie wpłaty należy wpisać numer ewidencyjny nieruchomości.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przeta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

1 029 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Przetarg na obiekt / lokal

Leśna, Rynek

Cena wywoławcza:

35 000 zł

1 029 zł/m²

34 m² 1 pokój

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 10.00

w Lubaniu O/Leśna nr: 69XXXXX200XXXXX010.
Wadium należy wnieść w pieniądzu.
O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przeta...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Licytacja komornicza mieszkania

Leśna, Kochanowskiego

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY NR 2

lokal mieszkalny wraz pomieszczeniem przynależnym oraz udziałem 2103/10000 części w częściach wspólnych budynku i prawie współwłasności działek gruntu nr ***/*** i ***/*** objętych księgą wieczystą KW nr ***. Lokal położony jest na parterze, 2 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, korytarza i schowka o łącznej pow. użytkowej 48,40m2. Lokal wyposażony jest w inst...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

87 750 zł

1 813 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Leśna, Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

87 750 zł

1 813 zł/m²

48 m² 2 pokoje

LOKAL MIESZKALNY NR 2

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Leśna

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 450,00 zł w terminie do dnia 07 kwietnia 2026 r na konto Urzędu Miejskiego w Leśnej- ŁBS w Lubaniu O/Leśna nr:
__69 8392 00pokaż telefon.

O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 zł

188 zł/m²

24 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Przetarg na działkę

Leśna

Cena wywoławcza:

4 500 zł

188 zł/m²

24 m²

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00

__69 8392 00pokaż telefon.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Cena wywoławcza:

110 000 zł

4 135 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Leśna, Jana Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

4 135 zł/m²

27 m² 1 pokój

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza domu

lubański, gm. Leśna, Smolnik

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy ***, Smolnik, 59-820 Leśna, dla której Sąd Rejonowy w Lubaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
-nieruchomość gruntowa : dz. nr ***/5 o łącznej pow. 400m2 stanowiąca grunty rolne zabudowane (Br-PsIII) i zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, w niewielkiej części podpiwniczonym o pow. zabudowy 95,00m2 i pow. użytkowej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

121 500 zł

1 456 zł/m²

83 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

lubański, gm. Leśna, Smolnik

Cena wywoławcza:

121 500 zł

1 456 zł/m²

83 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Wolimierz działka nr: 298/2 o pow. ewid. 0.6700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0500 ha; RIVa/R - 0,6200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 33940. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

261 120 zł

38,97 zł/m²

6 700 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Cena wywoławcza:

261 120 zł

38,97 zł/m²

6 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Grabiszyce Dolne działka nr: 259/2 o pow. ewid. 0.2900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,2900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW33938. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Cena wywoławcza:

110 000 zł

4 135 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na mieszkanie

Leśna, Jana Kochanowskiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

4 135 zł/m²

27 m² 1 pokój

LOKALIZACJA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-27

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Licytacja komornicza domu

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Średnie

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy ***, Grabiszyce Średnie, 59-820 Leśna, dla której Sąd Rejonowy w Lubaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Armii Krajowej 31, LUBAŃ, 59-800 Lubań) prowadzi księgę wieczystą o numerze JG1L/***/6.

Opis nieruchomości:
budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, ze strychem nieużytkowym, wzniesiony w XIX wieku w technologii mieszanej: murowanej i drewnianej tzw. pruski mur. Budynek wpisany do ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

153 333,33 zł

1 573 zł/m²

98 m² 4 pokoje

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Średnie

Cena wywoławcza:

153 333,33 zł

1 573 zł/m²

98 m² 4 pokoje

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

293 760 zł

43,84 zł/m²

6 700 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Wolimierz

Cena wywoławcza:

293 760 zł

43,84 zł/m²

6 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Grabiszyce Dolne

Cena wywoławcza:

100 000 zł

34,48 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Pobiedna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubański, gmina Leśna, obręb Pobiedna działka nr: 447/4 o pow. ewid. 0.1253. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1253 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,1253 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1L/00034320/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

53,47 zł/m²

1 253 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lubański, gm. Leśna, Pobiedna

Cena wywoławcza:

67 000 zł

53,47 zł/m²

1 253 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości