Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Gościeradów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

stanowiąca własność dłużnika: *** nieruchomość gruntowa składająca się z działek o nr ewid. ***, *** położonej w miejscowości Szczecyn w gminie Gościeradów dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Adres nieruchomości
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumenta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 200 zł

1,45 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

12 200 zł

1,45 zł/m²

8 400 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Adres nieruchomości
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumenta...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

stanowiąca własność dłużnika: *** nieruchomość gruntowa składającej się z działek o nr ewid: ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, położonej w miejscowości Szczecyn w gminie Gościeradów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

***Adres nieruchomości***
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

24 533,33 zł

1,39 zł/m²

17 700 m²

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

24 533,33 zł

1,39 zł/m²

17 700 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA***

***Adres nieruchomości***
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomośc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

stanowiącA własność dłużnika: *** nieruchomość gruntowa, składająca się z działek o nr ewid. ***, ***, ***, ***, ***, ***, położonej w miejscowości Szczecyn w gminie Gościeradów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Adres nieruchomości
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości pr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

14 266,67 zł

1,52 zł/m²

9 400 m²

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

14 266,67 zł

1,52 zł/m²

9 400 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Adres nieruchomości
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości pr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

stanowiąca własność dłużnika: *** nieruchomość gruntowa składająca się z działek o nr ewid. ***, ***, ***, *** położonej w miejscowości Szczecyn w gminie Gościeradów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.

Adres nieruchomości
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jes...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

12 600 zł

1,47 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

12 600 zł

1,47 zł/m²

8 600 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Adres nieruchomości
23-275 Szczecyn, poczta Gościeradów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne

Dla nieruchomości prowadzona jes...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Gościeradów, obręb Szczecyn działki nr: 539 o pow. ewid. 0.2403, nr: 482 o pow. ewid. 0.1613, nr: 798 o pow. ewid. 0.2509, nr: 518 o pow. ewid. 0.2759, nr: 680 o pow. ewid. 0.3675. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2959 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0299 ha; RIVb/R - 0,6769 ha; RV/R - 0,3677 ha; RVI/R - 0,2214 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1K/00032990/9, LU1K/0005...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 200 zł

3,33 zł/m²

12 959 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

43 200 zł

3,33 zł/m²

12 959 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Wólka Gościerad.

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Gościeradów, obręb Wólka Gościerad. działka nr: 1398 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0400 ha; ŁIII/Ł - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1K/00082599/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

10,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Wólka Gościerad.

Cena wywoławcza:

10 500 zł

10,50 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Wólka Gościerad.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

10,50 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Wólka Gościerad.

Cena wywoławcza:

10 500 zł

10,50 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-01

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

kraśnicki, gm. Gościeradów, Gościeradów Ukazowy

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI GOŚCIERADÓW

Nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę ewidencyjną nr ***/*** pow. 1,2900 ha zabudowana piętrowym wolnostojącym budynkiem mieszkalnym konstrukcji murowanej oraz budynkami gospodarczymi dla rolnictwa typu obora oraz wiaty garażowo-magazynowej. Na działce znajdują się również budowle w postaci szamba betonowego wkopanego w ziemię oraz słupa betonowego przelotowego z napowietr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 125 zł

10,72 zł/m²

Termin: 2026-04-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

kraśnicki, gm. Gościeradów, Gościeradów Ukazowy

Cena wywoławcza:

151 125 zł

10,72 zł/m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI GOŚCIERADÓW

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Mniszek

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Mniszek ***, 23-275 Gościeradów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Fabryczna 6, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Działka nr ***o powierzchni 0,31 ha położona jest w terenach rolnych, częściowo zadrzewionych, w sąsiedztwie kompleksu leśnego, rzeki Tuczyn, w pobliżu stawów. W odległości około 5...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 675 zł

3,12 zł/m²

3 100 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Mniszek

Cena wywoławcza:

9 675 zł

3,12 zł/m²

3 100 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Gościeradów, obręb Szczecyn działka nr: 781 o pow. ewid. 0.2175. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2175 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2175 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1K/00036888/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 360 zł

2,46 zł/m²

2 175 m²

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

5 360 zł

2,46 zł/m²

2 175 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

3,08 zł/m²

2 175 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

6 700 zł

3,08 zł/m²

2 175 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat kraśnicki, gmina Gościeradów, obręb Gościeradów działki nr: 1147 o pow. ewid. 0.0600, nr: 1140/2 o pow. ewid. 0.0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0700 ha; RV/R - 0,0200 ha; LsV/Ls - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LU1K/00082818/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 800 zł

1,87 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów

Cena wywoławcza:

2 800 zł

1,87 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 360 zł

2,24 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów

Cena wywoławcza:

3 360 zł

2,24 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

3,08 zł/m²

2 175 m²

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

6 700 zł

3,08 zł/m²

2 175 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

- nieruchomości położonej przy ***, 23-275 Gościeradów, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Fabryczna 6, Kraśnik, 23-204 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1K/***/7.

Opis nieruchomości:
pierwsza licytacja stanowiącej własność dłużnika*** z ograniczoną odpowiedzialnością nieruchomości gruntowej składającej się z działek o nr ewid. ***, *** obszar: 0,8400ha położonej w m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

13 725 zł

1,63 zł/m²

8 400 m²

Termin: 2025-06-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kraśnicki, gm. Gościeradów, Szczecyn

Cena wywoławcza:

13 725 zł

1,63 zł/m²

8 400 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości