Przetargi nieruchomości: lwówecki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 10
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny
wywoławczej tj. kwoty: 31.000,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

310 000 zł

73,15 zł/m²

4 238 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

310 000 zł

73,15 zł/m²

4 238 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 10
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
15 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Do uzyskanej ceny w wyniku przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.
wywoławczej tj. kwoty: 18.700,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554.
Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w wyz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 000 zł

116 zł/m²

1 609 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

187 000 zł

116 zł/m²

1 609 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
15 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 0945 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 24.000,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

66,35 zł/m²

3 617 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

240 000 zł

66,35 zł/m²

3 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 15.600,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

118 zł/m²

1 323 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

156 000 zł

118 zł/m²

1 323 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Mirsk

...odbędzie się w dniu 15.05.2026 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Mirsk - pl. Wolności nr 39 w sali nr 12 (sala posiedzeń) o godz. 12.00.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

82,25 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mirsk
Przetarg na działkę

Mirsk

Cena wywoławcza:

95 000 zł

82,25 zł/m²

1 155 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mirsk
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
30 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 9.600,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w wyzn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 000 zł

111 zł/m²

867 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

96 000 zł

111 zł/m²

867 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
30 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gaszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Gaszów działka nr: 35/7 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,2500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00029999/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 800 zł

44,32 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gaszów

Cena wywoławcza:

110 800 zł

44,32 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Niwnice działka nr: 1001/2 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0100 ha; PsIII/Ps - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00030020/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

53,50 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

Cena wywoławcza:

107 000 zł

53,50 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gradówek

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Gradówek działka nr: 77/12 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0500 ha; PsIV/Ps - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00030026/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 300 zł

59,42 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gradówek

Cena wywoławcza:

71 300 zł

59,42 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Mirsk, Zdrojowa

...odbędzie się w dniu 08.05.2026 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Mirsk - pl. Wolności nr 39 w sali nr 12 (sala posiedzeń) o godz. 12.00.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 511 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mirsk
Przetarg na obiekt / lokal

Mirsk, Zdrojowa

Cena wywoławcza:

80 000 zł

1 511 zł/m²

53 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mirsk
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Rakowice Wielkie

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Zarząd Powiatu Lwóweckiego ogłasza

I przetargi ustne nieograniczone

na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych przewidzianych na cele zabudowy boksami garażowymi, położonych w Rakowicach Wielkich gmina Lwówek Śląski w granicach działek:

1. nr 309/46 o pow. 23 m2 , wraz z przynależnym udziałem w działce oznaczonej numerem 309/49 o pow. 757 m2 wynoszącym 1/24 części

Cena wywoławcza tej nieruchomości wynosi 7.000,00 zł.

(słownie: siedem tysi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

304 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Rakowice Wielkie

Cena wywoławcza:

7 000 zł

304 zł/m²

23 m²

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Zarząd Powiatu Lwóweckiego ogłasza

I przetargi ustne nieograniczone

Cena wywoławcza tej nieruchomości wynosi 7.000,00 zł.

(słownie: siedem tysi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim
Przetarg na działkę

Lubomierz, II

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lubomierz, obręb Lubomierz II działka nr: 32/28 o pow. ewid. 0.0390. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0390 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0022 ha; ŁIV/Ł - 0,0368 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 17748. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 960 zł

12,72 zł/m²

390 m²

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubomierz, II

Cena wywoławcza:

4 960 zł

12,72 zł/m²

390 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

...odbędzie się dnia 10.04.2026 r. o godz. 0830 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny wywoławczej tj.
kwoty: 16.300,00 zł w terminie do dnia 07.04.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić na konto Gminy Lwówek
Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554.
Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w wyznaczonym dniu środki pieniężne
znajdowały się na rachunku organizatora przetargu.
Zast...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 000 zł

201 zł/m²

812 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

Cena wywoławcza:

163 000 zł

201 zł/m²

812 m²

Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554.
znajdowały się na rachunku organizatora przetargu.
Zast...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lubomierz, obręb Wojciechów działka nr: 339/6 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KWJG1/00029891/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 600 zł

40,53 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Cena wywoławcza:

121 600 zł

40,53 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lubomierz, obręb Wojciechów działka nr: 544/9 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 zł

50,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lubomierz, Wojciechów

Cena wywoławcza:

5 000 zł

50,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu