Przetargi i licytacje nieruchomości: Nielisz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz, Staw Noakowski

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. ***, Staw Noakowski, 22-413 Nielisz, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 11, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZA1Z/***/2.

Opis nieruchomości:
Działka ozn. nr ew. *** położona pod adresem: STAW NOAKOWSKI, NIELISZ, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu Wydział VI Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

99 800 zł

399 zł/m²

250 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz, Staw Noakowski

Cena wywoławcza:

99 800 zł

399 zł/m²

250 m² 1 pokój

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. LU1S/GUp-s/138/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości :

*** udziału w wysokości 1/8 w prawie własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionych działek gruntu nr ew. 1534 i 1535/2 ark. mapy 2 o powierzchni 2634 m2, obręb 0009 – Nielisz, wraz z częściami składowymi gruntu w postaci murowanego budynku mieszkalnego w zabudowie wolnostojącej wraz z zabudową i infra...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 500 zł

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

40 500 zł

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI
Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. LU1S/GUp-s/138/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości 1/8 w prawie własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionych działek gruntu nr ew. 1534 i 1535/2 ark. mapy 2 o powierzchni 2634 m2, obręb 0009 – Nielisz, wraz z częściami składowymi gruntu w postaci murowanego budynku mieszkalnego w zabudowie wolnostojącej wraz z zabudową i infrastruktur...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 500 zł

338 zł/m²

120 m² 5 pokoi

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

40 500 zł

338 zł/m²

120 m² 5 pokoi

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. LU1S/GUp-s/138/2023 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

*** udziału w wysokości 1/8 w prawie własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionych działek gruntu nr ew. 1534 i 1535/2 ark. mapy 2 o powierzchni 2634 m2, obręb 0009 – Nielisz, wraz z częściami składowymi gruntu w postaci murowanego budynku mieszkalnego w zabudowie wolnostojącej wraz z zabudową i infras...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 500 zł

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

40 500 zł

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-08

Cena wywoławcza:

40 500 zł

338 zł/m²

120 m² 5 pokoi

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

40 500 zł

338 zł/m²

120 m² 5 pokoi

OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-08

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Kolonia Zamszany, 22-413 Nielisz, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działki gruntu nr 1, 23 o łącznej pow. 0,5500 HA położona w msc. Kol. Zamszany; gm. Nielisz, posiadająca założoną księgę wieczystą o nr *** w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamościu o wartości szacunkowej 13.020,00zł, cenei wywołania 9.765,00zł., wadium 1.302,00zł. w tym : -dzi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 765 zł

1,78 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2023-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

9 765 zł

1,78 zł/m²

5 500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Sprzedaż działek nr 598/1, 2419/1

Przeznaczenie działek określone na podstawie obowiązującego stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego terenów Gminy Nielisz zatwierdzonego Uchwałą Rady Gminy Nielisz Nr XVI/76/2000 z dnia 29 stycznia 2000 r. z póź.zm. oraz z MPZP terenów przy zbiorniku wodnym w Nieliszu-Uchwała Rady Gminy Nielisz Nr V/24/2007 z dnia 31 stycznia 2007 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 550 zł

4,05 zł/m²

4 831 m²

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

19 550 zł

4,05 zł/m²

4 831 m²

Sprzedaż działek nr 598/1, 2419/1

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

...druga licytacja nieruchomości położonej
w miejscowości Nielisz, gm. Nielisz, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużnika *** w tym:
- działka nr 394/3 o pow. 0,1210 ha (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy) - suma oszacowania wynosi 82 410,00 zł (w tym VAT), zaś cena wywołania jest równa dwie trzecie sumy oszacowania i wynosi 54 940,00 zł; licytant przystępujący do przetargu powinien...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

54 940 zł

45,00 zł/m²

1 210 m²

Termin: 2022-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

54 940 zł

45,00 zł/m²

1 210 m²

...druga licytacja nieruchomości położonej
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej w miejscowości Nielisz, gm. Nielisz, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużnika *** ***, w tym:
- działka nr 394/3 o pow. 0,1210 ha (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy) - suma oszacowania wynosi 82 410,00 zł (w tym VAT), zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 61 807,50 zł; licytant przystępujący do przetargu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

61 807,50 zł

51,00 zł/m²

1 210 m²

Termin: 2022-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

61 807,50 zł

51,00 zł/m²

1 210 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

...pierwsza licytacja nieruchomości położonych pod adresem: Nielisz, gm. Nielisz, dla której Sąd Rejonowy w Zamościu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużnika ***
w tym:
- działka nr 348 o pow. 0,07 ha (łąki) - suma oszacowania wynosi 610,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 457,50 zł; licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

457,50 zł

1,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2021-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zamojski, gm. Nielisz, Nielisz

Cena wywoławcza:

457,50 zł

1,00 zł/m²

700 m²

w tym:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-08

Organizator licytacji: