Licytacje komornicze: gm. Witnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Kostrzyńska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Kostrzyńska 36/***, 66-460 Witnica, dla którego SĄD REJONOWY GORZÓW WIELKOPOLSKI VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , GORZÓW WIELKOPOLSKI, 66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 204 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 153 000,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglą...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

153 000 zł

2 768 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2024-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Kostrzyńska

Cena wywoławcza:

153 000 zł

2 768 zł/m²

55 m² 3 pokoje

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglą...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Witnica, Stare Dzieduszyce

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest ***, położonej przy Stare Dzieduszyce ,Stare Dzieduszyce, 66-460 Witnica, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim (adres: ul. Chopina 52, Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski) prowadzi księgę wieczystą o numerze o numerze ***/***/***.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, która składa się z dwóch działek ewidencyjnych o numerach: ***/*** i ***/***. Sposób korzystania z dział...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

9 810 zł

1,96 zł/m²

5 002 m²

Termin: 2024-04-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Witnica, Stare Dzieduszyce

Cena wywoławcza:

9 810 zł

1,96 zł/m²

5 002 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-04-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy ,Mościce, 66-460 Witnica , dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Chopina 52, Gorzów Wlkp., 66-400 Gorzów Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 806 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 537 933,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to j...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

537 933,33 zł

5 379 zł/m²

100 m² 5 pokoi

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

Cena wywoławcza:

537 933,33 zł

5 379 zł/m²

100 m² 5 pokoi

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gorzowski, gm. Witnica, Stare Dzieduszyce

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy Stare Dzieduszyce, Tarnówek, 66-460 Witnica, dla którego Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 255 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 191 325,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 25 510,00 zł. Rękojmia p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

191 325 zł

1 534 zł/m²

125 m² 4 pokoje

Termin: 2022-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

gorzowski, gm. Witnica, Stare Dzieduszyce

Cena wywoławcza:

191 325 zł

1 534 zł/m²

125 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

...druga licytacja

nieruchomości położonej przy Mościce, Mościce, 66-460 Witnica, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Fryderyka Chopina 52, Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 26.10.2022 o godzinie: 12:00 .

Suma oszacowania wynosi 225 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 150 26...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

150 266,67 zł

1 108 zł/m²

136 m²

Termin: 2022-10-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

Cena wywoławcza:

150 266,67 zł

1 108 zł/m²

136 m²

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

...pierwsza licytacja nieruchomość położona: 66-460 Witnica, Mościce 92, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie WIkp. Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze *** , stanowiącą działkę gruntu nr 609/2 i 609/3 oraz zabudowaną działkę nr 609/1.

Działka gruntu nr 609/1 o powierzchni 0,4338 ha ( 4338 m2). Działka pozostaje niezabudowana, w części utwardzona dość szerokim pasem chodnika-dojazdy z kostki betonowej do zabudowań położonych w części południowej posesji. Wg wypisu z re...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

605 175 zł

6 052 zł/m²

100 m² 5 pokoi

Termin: 2022-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

Cena wywoławcza:

605 175 zł

6 052 zł/m²

100 m² 5 pokoi

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Mościce, 66-460 Witnica, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 806 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 605 175,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 80 690,00 zł.
...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

605 175 zł

6 052 zł/m²

100 m² 5 pokoi

Termin: 2022-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

Cena wywoławcza:

605 175 zł

6 052 zł/m²

100 m² 5 pokoi

...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ,Mościce, 66-460 Witnica, dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim (adres: ul. Fryderyka Chopina 52, Gorzów Wielkopolski, 66-400 Gorzów Wielkopolski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa, działka gruntu nr 56/1 o powierzchni 0,1448 ha ( mkw), zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, parterowym w zabudowie wolnostojącej z nieużytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej budynku m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

169 050 zł

1 247 zł/m²

136 m²

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

gorzowski, gm. Witnica, Mościce

Cena wywoławcza:

169 050 zł

1 247 zł/m²

136 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Traugutta

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są*** przy ul. Traugutta, 66-460 Witnica , dla którego Sąd Rejonowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Gorzowie Wlkp. (adres: ul. ul. Chopina 52/10, Gorzów Wlkp., 66-400 Gorzów Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 94 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 70 575,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

70 575 zł

1 334 zł/m²

53 m² 3 pokoje

Termin: 2022-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Traugutta

Cena wywoławcza:

70 575 zł

1 334 zł/m²

53 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Traugutta

...pierwsza licytacja

spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są *** położonego przy ul. Traugutta ***, 66-460 Witnica, dla którego Sąd Rejonowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Gorzowie Wlkp. (adres: ul. ul. Chopina 52/10, Gorzów Wlkp., 66-400 Gorzów Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 94 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 70 575,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

70 575 zł

1 334 zł/m²

53 m² 3 pokoje

Termin: 2022-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Traugutta

Cena wywoławcza:

70 575 zł

1 334 zł/m²

53 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Traugutta

...pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika*** położonego przy ul. Traugutta *** 66-460 Witnica , dla którego Sąd Rejonowy VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Gorzowie Wlkp. prowadzi księgę wieczystą o numerze brak.

Suma oszacowania wynosi 108 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 81 675,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 890,00 zł. Rękoj...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

81 675 zł

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Witnica, Traugutta

Cena wywoławcza:

81 675 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości