Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Maszewo

Cena wywoławcza:

23 000 zł

18,00 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Rybaki

Cena wywoławcza:

23 000 zł

18,00 zł/m²

1 300 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Cena wywoławcza:

46 800 zł

3,00 zł/m²

15 001 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Chlebów

Cena wywoławcza:

46 800 zł

3,00 zł/m²

15 001 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Cena wywoławcza:

38 200 zł

3,00 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2022-08-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Bytomiec

Cena wywoławcza:

38 200 zł

3,00 zł/m²

13 900 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-24

Cena wywoławcza:

51 500 zł

3,00 zł/m²

19 800 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Radomicko

Cena wywoławcza:

51 500 zł

3,00 zł/m²

19 800 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-28

Cena wywoławcza:

42 400 zł

3,00 zł/m²

13 900 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Bytomiec

Cena wywoławcza:

42 400 zł

3,00 zł/m²

13 900 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-28

Cena wywoławcza:

29 200 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Radomicko

Cena wywoławcza:

29 200 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-28

Cena wywoławcza:

52 000 zł

3,00 zł/m²

15 001 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Chlebów

Cena wywoławcza:

52 000 zł

3,00 zł/m²

15 001 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-28

Cena wywoławcza:

59 900 zł

3,00 zł/m²

18 500 m²

Termin: 2022-06-28

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Bytomiec

Cena wywoławcza:

59 900 zł

3,00 zł/m²

18 500 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-28

Cena wywoławcza:

29 000 zł

4,00 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2022-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Bytomiec

Cena wywoławcza:

29 000 zł

4,00 zł/m²

8 100 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Gęstowice

...odbędzie się 28 lutego 2022 r. o godz. 11:00 w Urzędzie Gminy w Maszewie. Działka nr 238 o powierzchni 0,9401 ha położona jest ok. 300 m przed wjazdem do wsi Gęstowic przy drodze krajowej relacji Krosno Odrzańskie - Słubice. Ogłoszenie o przetargu znajduje się na stronie:
http://www.maszewo.net.pl/aktualnosc-410-ogloszenie_o_przetargu_ustnym.html
Bliższych informacji udziela pracownik Urzędu Gminy tel. +48 68 383 13 21 wew. 27 lub kom. 602 311 442

Kontakt:
Gmina Maszewo
tel: 602311442
Zapyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

159 900 zł

17,00 zł/m²

9 401 m²

Termin: 2022-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Maszewo
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Gęstowice

Cena wywoławcza:

159 900 zł

17,00 zł/m²

9 401 m²

Kontakt:
Gmina Maszewo
tel: 602311442
Zapyt...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Maszewo
Licytacja komornicza domu

krośnieński, gm. Maszewo, Połęcko

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xxx xxxxx położonej przy Połęcko , 66-614 Maszewo, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Piastów 10L, Krosno Odrzańskie, 66-600 Krosno Odrzańskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 98 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 73 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania,...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 500 zł

Termin: 2022-02-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

krośnieński, gm. Maszewo, Połęcko

Cena wywoławcza:

73 500 zł

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-24

Cena wywoławcza:

23 400 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Termin: 2022-01-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Radomicko

Cena wywoławcza:

23 400 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-01-17

Cena wywoławcza:

23 400 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Termin: 2021-12-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Radomicko

Cena wywoławcza:

23 400 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-20

Cena wywoławcza:

26 300 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Termin: 2021-11-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Radomicko

Cena wywoławcza:

26 300 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-25

Cena wywoławcza:

29 200 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Termin: 2021-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Maszewo, Radomicko

Cena wywoławcza:

29 200 zł

2,00 zł/m²

11 700 m²

Treść oferty w załączeniu.

Treść oferty w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-22

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości